Ātrais kredīts – izvēlies drošu, izdevīgu aizdevumu!

ātrais kredītsĀtrais kredīts patreiz ir viens no populārākajiem kredīta veidiem, ko izsniedz vairāk nekā desmit kompānijas kuru vidū populāra un klientu atzīta ir Vivus.lv. Plašais piedāvājums var radīt apjukumu, tāpēc nereti ir grūti izvēlēties izdevīgāko risinājumu. Dažādu kredītdevēju ātrie kredīti atšķiras gan ar maksimālo pieejamo aizdevuma apmēru, gan atmaksas termiņu, kā arī citiem rādītājiem. Šajā rakstā jūs varat uzzināt vairākus padomus, kā vienkāršot izvēles gaitu.
Lai izvēlēties piemērotāko risinājumu būtu ērtāk un vienkāršāk, vēlams sekot pāris ļoti vienkāršiem padomiem. Tie ir:
•   Atlasiet kompānijas, kas izsniedz jums vajadzīgo kredīta summu;
•   Izvērtējiet, vai jūs apmierina maksimālais atdošanas termiņš;
•   Atlasiet kompānijas ar jums piemērotāko kredīta izsniegšanas laiku.
Pirms salīdzināt vairāku kompāniju piedāvājumus vēlams izvērtēts, vai jums patiešām vajadzīgs ātrais aizdevums. Proti, ātrais kredīts ir izstrādāts situācijām, kad nauda nepieciešama pēc iespējas ātrāk, citos gadījumos apsveriet iespēju aizņemties bankā.
Tā kā ātrais kredīts ir diezgan mazs kredīts, tas nav izmantojams, lai īstenotu ļoti lielas idejas. Šis aizdevums ir paredzēts ikdienas tēriņu apmaksai, brīžiem, kad paviasm nedaudz pietrūkst naudas, kāda pirkuma veikšanai, situācijām, kad ir iespēja izmantot izdevīgu atlaižu piedāvājumu, kā arī citām situācijām. Aizdevuma summa parasti nepārsniedz pāris simtus latu, tomēr vairāki aizdevēji sniedz iespēju aizņemties līdz 1000 vai 1500 latiem.
Ātrie kredīti viens no otra atšķiras ne tikai ar lielāko pieejamo apmēru, bet arī ar termiņu, kādā tie ir jāatmaksā. Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatdod viena mēneša laikā. Jāpiebilst gan, ka pastāv arī pāris izņēmumi, kad maksimālais aizdevuma atdošanas laiks ir līdz 12 vai pat 24 mēnešiem garš. Bieži ātrie kredīti var būt pieejami ļoti īsā laikā, un naudu bankas kontā ir iespējams saņemt tikai pāris minūtēs.