Piesakies nojumes nomai pie Akurāts!

telts nomaEsat atbilstošas vietas pasākuma organizēšanai vai arī mantu glabāšanai meklējumos? Jums būs tieši laikā kompānijas Akurāts piedāvātais pakalpojums telts noma. Ar tās palīdzību jums ir pieejama pagaidu noliktava tur, kur tāspagaidām nav un jums būs iespēja noorganizēt pasākumu ikvienā vietā Latvijā arī tad, ja jums nebūs pieejamas piemērotas telpas.
Telts noma iekļauj telts izmantošanu uz noteiktu laiku. Tā kā nojume būs jūsu rīcībā uz nepieciešamo laika sprīdi, to nebūs nepieciešamības pirkt, tāpat jums nevajadzēs raizēties, kur to uzglabāt. Par laika posmu, kurā nojume jums nav vajadzīga, jums nav ne jāmaksā, ne jāuztraucas.  KompānijaAkurāts nodrošina ne tikai nojumes nomu, bet arī telts piegādi uz jūsu norādīto vietu un salikšana.
Telts noma ir labs risinājums tādās situācijās, kā:
Gribat rīkot pasākumu zem klajas debess;
Nevarat atrast piemērotu vietu pasākumam;
Vajadzīga noliktava uz diezgan īsu laiku.
Akurāts nodrošinātā telts noma būs ļoti labs risinājumsdažādos gadījumos. Nojumes izmantojamas gan festivāliem, gan citiem brīvdabas notikumiem, kuros nepieciešams nodrošināties pret sliktiem klimatiskajiem apstākļiem. Tāpat teltis var izmantot kā alternatīvu zāles vai citu telpu nomai, jo SIA Akurāts piedāvā arī nojumes sienu siltināšanu, kā arī speciālu sildītāju nomu. Teltis ir izmantojamas arī kā pagaidu risinājums, ja nepieciešama noliktava.
Atbilstošu telti ar uzņēmumu Akurāts var atrast, neatkarīgi no jūsu nepieciešamības. Pie uzņēmuma izīrējamo telšu lielumi ir patiešām dažādi – mazākās nojumes var būt līdz 10 kvadrātmetriem lielas, bet lielākās platība ir tūkstoš piecsimt kvadrātmetri. Akurāts klienti var atlasīt starp vairāk kā 10 atšķirīgu formu un izmēru teltīm.
Pateicoties iespējām, ko Latvijas iedzīvotājiem piedāvā Akurāts, vērienīga notikuma sarīkošana būs krietni vieglāka. Ar SIA Akurāts jums ir izīrējamas ne vien teltis, bet arī pārējais aprīkojums pasākumiem. Jūs varat izīrēt stikla durvis, sildlampas, apgaismes ķermeņus un krēslus, kā arī daudz ko citu. Ar SIA Akurāts jums ir iespējams saņemt visu vajadzīgo pasākumu aprīkojuma servisu, tai skaitā nepieciešamo aprīkojuma elementu piegādi un salikšanu.