Saņem OCTA stundas ceturksnī!

octa poliseGadījumā, kad jums vajadzīga automašīnas apdrošināšana, manapolise.lv ir piemērotākā kompānija, kur polisi iegādāties. Tur autovadītājiem ir iespēja komfortabli, kā arī ātri izvērtēt atšķirīgus risinājumus un noformēt sev atbilstošāko. Jums būs pieejama gan OCTA, gan KASKO. Svarīgi, ka ManaPolise.lv pašlaik ir vienīgā kompānija valstī, kas garantē, ka obligātā civiltiesiskā apdrošināšana stājas spēkā 15 minūtes kopš tās noformēšanas.
Ar manapolise.lv ir iespējams saņemt OCTA ļoti vienkārši, kā arī izdevīgi. Autovadītājiem nebūs nepieciešamības sazināties ar ļoti daudziem uzņēmumiem, lai dabūtu zināt par labākajiem variantiem. Uzņēmums Mana Polise sniegs autovadītājiem piemērotāko variantu no vairāku lielāko apdrošinātāju sniegtajām iespējām. Apdrošināšanas polises ir pieejamas gan 1 automobilim, gan uzņēmuma auto parkam. Brīžos, kad nepieciešams noformēt apdrošināšanu dažiem auto, tiek izsniegtas speciālas atlaides.
Ņemot vērā, ka apdrošināšanas polisi ir iespējams noformēt trīs veidos, proti, interneta vietnē, Webmoney terminālī, kā arī ManaPolise.lv klientu pieņemšanas vietā, šis pienākums neprasīs daudz laika. Vienīgi pie Mana Polise auto īpašniekiem tiek sniegta iespēja noformēt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā OCTA nosaka: *apdrošināšana uzsāk darboties piecpadsmit minūtes kopš tās noformēšanas; *auto īpašnieks saņem SMS vai meilu par apdrošināšanas polises sagatavošanu; *polise pieejama jebkurā laikā.
Pie šīs kompānijas ikvienam ir iespēja noformēt arī KASKO. Lai to paveiktu jums vien jānorāda dati par transporta līdzekli un vadītājiem, bet pēc tam jānoformē pieteikums polisei. Kad pasūtījums būs noformēts, manapolise.lv darbinieki autovadītājus informēs par piemērotākajiem variantiem attiecīgajā gadījumā. Tas palīdzēs ietaupīt jūsu enerģiju, kā arī pārējos resursus.
Transporta Līdzekļa apdrošināšana noteikti nav galvenais apdrošināšanas veids, ko var dabūt pie šī uzņēmuma. Turpat jums ir iespēja nodrošināt arī ceļojumus, dzīvību un veselību. Ar ManaPolise.lv sniegto piedāvājumu atbalstu jūs spēsiet justies droši ikvienā gadījumā, jāpiebilst, ka nevajadzēs pārmaksāt. Ja bieži dodaties ārpus Valsts vai darba dēļ uzturaties ārzemēs, jums ļoti noderēs starptautiskā apdrošināšana veselībai.