Telts īre, transportēšana un salikšana pie SIA Akurāts

telts nomaEsat piemērotu telpu banketa vai svinību organizēšanai vai arī mantu uzglabāšanai meklējumos? Labākais risinājums šajā gadījumā ir pasākumu aprīkojuma servisa uzņēmuma Akurāts sniegtā telts noma. Ar telts nomas palīdzību telpas nebūs vajadzīgas – kur, kur gribat rīkot pasākumu vai glabāt mantas tiks uzcelta nojume, kas ļoti labi pildīs vajadzīgās funkcijas.
Izmantojot telts nomu, jums nojumi nav jāpērk. Jumsir jāmaksā vienīgi par laika posmu, kad tā ir vajadzīga. Tas tik tiešam ir viegli, jo nav jāraizējas par telts uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma, tāpat Akurāts nodrošina arī telšu piegādi uz norādīto vietu un to salikšanu.
Telts noma būs ļoti labs risinājums sekojošos gadījumos:
● Situācijās, kad vēlaties noorganizēt pasākumu brīvā dabā;
● Situācijās, kad nav pieejamas atbilstošas telpas;
● Īslaicīgi jāuzglabā dažādus priekšmetus, bet nav noliktavas.
Īrēt telti pie Akurāts jūs varēsiet, neatkarīgi no tā, vai āra ir vasara vai ziema. Viens no telšu ierastākajiem lietošanas veidiem ir dažādi pasākumi brīvā dabā, piemēram, festivāli, pilsētas svētki un citi, kur kur vajadzīgs aizsargāt to viesus no lietus un vēja. Tā kā Akurāts piedāvā arī telšu sienu siltināšanu un sildītāju īri, kompānijas piedāvātie pakalpojumi noderēs arī kā alternatīva halles vai citu telpu nomai. Arī situācijās, kad jums nepieciešama vieta lietu glabāšanai, palīdzēs Akurāts iznomātās nojumes.
Akurāts iznomā vairāk kā 10 atšķirīgu formu un lielumu nojumes, tāpēc atbilstošu risinājumu sameklēs ikviens, kam šis pakalpojums vajadzīgs. Telšu izmēri var atšķirties pat simtiem reižu, un ir no deviņiem līdz pat 1500 kvadrātmetriem. Ienāc: http://akuratspasakums.lv/
Pateicoties tam, ka Akurāts piedāvā ne tikai telšu, bet arī pārējā pasākumu aprīkojuma nomu, sarīkot pasākumu būs tik tiešām vienkārši. Tāpat tiek piedāvāta arī aprīkojuma transportēšana un salikšana. Bez teltīm pie Akurāts var iznomāt arī tādu pasākumu aprīkojumu kā sildlampas, skatuves, soli, stikla durvis, gaismas ķermeņi un citu.