Ferratum ātrie kredīti – kas jāzina pirms noformēšanas?

ātrie kredīti šodien - Ferratum.lv

Ātrie kredīti ir plaši izmantota aizņemšanās iespēja, jo ļauj vajadzīgo naudas summu saņemt salīdzinoši ātri un vienkārši – veicot dažas darbības datorā vai mobilajā tālrunī. Saņemto naudu kredītņēmējs var tērēt pēc saviem ieskatiem, taču nereti tā tiek izmantota neapdomīgi, radot sarežģījumus nākotnē. Tādēļ vienmēr jāatceras, ka ātrie aizdevumi paredzēti neplānotām situācijām, kad steidzami jāatmaksā kāds rēķins vai jāveic kādi citi svarīgi maksājumi.

Kā zināms, laikā nenokārtotas kredītsaistības var pārvērsties sabojātā kredītvēsturē un virknē citu problēmu, tādēļ pirms kredīta noformēšanas vienmēr svarīgi izvērtēt visus iespējamos riskus, lai spētu pieņemt saprātīgu lēmumu. Novērtēt kredīta nepieciešamību un savas iespējas palīdzēs godīgas atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

  • Vai ātrais kredīts patiešām ir nepieciešams?
  • Vai Tu spēsi to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā?
  • Vai Tu grasies aizņemties tikai tik, cik vajadzīgs?

Kam pievērst uzmanību izvēloties aizdevumu?

Ja esi izlēmis par labu ātrajam kredītam, labāko aizņemšanās iespēju Tev palīdzēs atrast vairāku variantu salīdzināšana. Svarīgākie faktori, kas būtu jāņem vērā, ir maksimālā aizdevuma summa, atmaksas termiņš un procentu likme. Noteikti pārliecinies arī par aizdevēja uzticamību un iepazīsties ar citu kredītņēmēju pieredzi.

Vērts iepazīties ne tikai ar līguma nosacījumiem, bet arī ar papildu iespējām, ko aizdevējs piedāvā – piemēram, atmaksas termiņa pagarināšanu vai pirmā kredīta noformēšanu bez  komisijas maksas.

Ferratum Bank – kredīti dažādām prasībām

Viena no iespējām, ja aktuāli ātrie kredīti šodien – Ferratum.lv. Šis aizdevējs nodrošina godīgu servisu, piedāvājot daudzveidīgas aizņemšanās iespējas:

  • Pirmo īstermiņa kredītu līdz 350 eiro bez procentu maksājumiem. Aizņemoties atkārtoti, maksimālais kredīta apmērs ir 400 eiro un tam tiek aprēķināta procentu likme;
  • Patēriņa kredītu līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
  • Kredīlimitu līdz 1200 eiro apmērā pastāvīgajiem klientiem, savukārt 1000 eiro tiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Pirmās 30 dienas kredītlimitu iespējams izmantot bez komisijas maksas.

Ferratum ātrie kredīti tiek piešķirti Latvijas Republikas pastāvīgajiem klientiem vecumā no 21 līdz 75 gadiem. Izskatot aizdevuma pieteikumu, vērā tiek ņemti arī tādi faktori kā kredītvēsture un ienākumu līmenis.

Kā noformēt aizdevumu?

Ja atbilsti visām aizdevēja prasībām un esi pārliecināts, ka aizdevums patiešām vajadzīgs, piesakies tam Ferratum Bank mājaslapā –

  • Veic reģistrāciju, norādot visu nepieciešamo informāciju;
  • No sava personīgā konta uz aizdevēja bankas kontu pārskaiti vienu eiro centu- tas nepieciešams, lai aizdevējs pārliecinātos par Tavu identitāti;
  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu;
  • Sagaidi lēmumu par aizdevuma piešķiršanu- ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ferratum ātrie kredīti – iespēja noformēt situācijai atbilstošāko aizdevumu, veicot tikai dažas vienkāršas darbības datorā. Esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti!

Tags: ,