Akmens virsmas, bāra letes un palodzes

pilsakmens.lv iDaudzi cilvēki pārāk zemu novērtē dažādu ikdienā sastopamu materiālu praktisko lietderību. Ja dzirdam vārdu akmens, tad prātā nenāk cēlas mājas ar akmens interjeriem un apdari, bet gan ielas bruģis un vis parastākais olis, kas atrodam uz grants ceļa. Akmens ir daudz cēlāks materiāls nekā mēs gribētu domāt – dabīgā akmens virsmas un fasādes liecina par cēlumu, eleganci un labu gaumi, turklāt šādām virsmām ir mūža garantija un iztērētie līdzekļi itin nemaz nebūs izmesti vējā. Akmens virsas ir izturīgas, tādēļ tās izmanto gan iekštelpās, gan ārpus tām. Tās nesprēgā, labi panes kā aukstumu, tā karstumu un ir izturīgas pret dažādiem citiem kairinājumiem.

Bāra letes.

Ja jūsu mājoklī ir atrodama akmens lete, tad tas vien liecina par labu gaumi un stila izjūtu. Būs grūti atrast kādu, kas nenovērtēs tās praktiskumu un estētisko izskatu. Nekur pasaulē neatradīsiet tādu pašu akmens virsmu bāra letei, kāda ir Jums, jo minerālu sastāvs katrā akmens plāksnē, nodrošina to, ka katra plāksne ir atšķirīga un pasaulē nebūs atrodamas divas vienādas akmens virsmas. Bāra leti ir iespējams izveidot jebkādā formā, kādā klients ir iedomājies to redzēt. To ir iespējams izveidot ne tikai kā vienkāršu bāra leti, bet arī kā mākslas darbu. Ja gadīsies izliet kādu šķidrumu, akmens virsma netiks sabojāta

Palodzes.

Kas būtu domājis, ka arī palodzes var veidot no akmens. Palodzes tiek izgatavotas no kvarca, marmora, granīta un dažādiem citiem akmens veidiem. Akmens palodzes un arī logu ailes, kalpos mūžīgi un būs lielisks interjera un eksterjera papildinājums. Granīts tiek uzskatīts par mūžīgo akmeni, jo ir ļoti ciets un to ir praktiski neiespējami kaut kādā veidā ikdienā sabojāt un iznīcināt. Granīts ir iespējams dažādās krasu kombinācijās, tādēļ nevajag iespringt uz to, ka tas varētu pārāk ļoti izcelties no esošā interjera un sabojāt visu kopējo izskatu. Sia Pilsakmens darbinieki ne tikai izgatavos, bet arī samontēs un uzstādīs!