AKTĪVĀS ATPŪTAS PRECES VISAI ĢIMENEI – 220.lv

220.lv preces ģimenei, bērnu ratiIr pierādīts, ka fiziskās aktivitātes ļauj iegūt sen kārotās ķermeņa aprises, bet arī ļauj sajust laimes hormonu, kas dod vēlmi darboties tālāk un sniedz enerģiju. Sākoties sezonai ir pat vēlams aizstāt sporta zāli ar lielākas vai mazākas slodzes aktivitātēm, piem., pārgājieniem, svaigā gaisā. Tā kā velosipēdi, skrejriteņi, tūrisma aprīkojums un pārējais inventārs āra atpūtai pieejams par draudzīgām cenām, izbraucienus dabā var baudīt gan pieaugušie, gan bērni. Kā cilvēki iecienījuši pavadīt aktivitātes dabā? Par to lasi zemāk tekstā.

Latvijā gan bērnu, gan pieaugušo vidū ir iecienīta velobraukšana. Pie šāda veida aktivitātēm var uzskaitīt arī  skrituļošanu – bērniem patīk gan braukāties ar skrituļslidām, bet populāri ir arī skrejriteņi. Arī cenas velosipēdiem nav pārāk augstas. Atkarībā, piem., no velosipēda veida (MTB jeb kalnu, pilsētas, tūrisma velosipēdi u.tml.) un braukšanas prasmēm, velosipēdu tirgū ir dažāda veida modeļi gan profesionāliem velobraucējiem, gan cilvēkiem, kam braukšana ar velosipēdu ir vienkārši hobijs. Ja mērķis ir nobraukt vairākas sezonas un velosipēds Jums ir ilgtermiņa ieguldījums, ir vērts izdot naudu kvalitatīva modeļa iegādei – tam būs citas konfigurācijas rāmis un labākas kvalitātes detaļas, tādas kā riepas, dakšas, pārslēgi, gultņi u.c.

Aktīvi pasākumi pie dabas ir tūrisma izbraucieni vai izklaide sporta kompleksos. Pat īsa pārgājiena neatņemama sastāvdaļa ir kvalitatīva un ūdens necaurlaidīga auduma telts ar stipru konstrukciju, kas reizē ērti pārvietojama no vienas vietas uz citu. Protams, neiztikt arī bez bezbailīgajiem avantūristiem, kas vēlas iekarot Latvijas upes un ezerus. Tā kā Latvijā upes ir ar dažādas laivošanas grūtības pakāpēm, svarīgākais priekšnoteikums – pareiza aprīkojuma, tajā skaitā laivu izvēle. Tiem, kas negrib laivu nomāt, ieinteresētajiem ir iespēja iegādāties laivas un to aprīkojumu vienā no Latvijas pazīstamākajiem tiešsaistes veikaliem 220.lv.

Latvijā ar daudzveidīgu preču piedāvājumu, zemām cenām un tiešām iespaidīgām atlaidēm līderis ir interneta veikals 220.lv. Par pieņemamām cenām ir nopērkami pasaulē zināmu ražotāju velosipēdi, bērnu rati, skrejriteņi, teltis, un laivas, kā arī citu kategoriju aprīkojums, kas tiek pastāvīgi atjaunots ar sezonas precēm. Draudzīgas cenas, lielas atlaides un ātrā klientu apkalpošana ir pamatā tam, kāpēc interneta veikals guvis tik lielu pastāvīgu klientu loku, tāpēc, meklējot ne tikai aktīvās atpūtas, bet arī citas preces, ir vērts sekot līdzi veikala jaunumiem un akcijām.