AKTUALITĀTES SPORTA NOZARĒ UN OLIMPISKO SPĒĻU NOTIKUMOS

olimpiskas speles focus.lvPar sportistu sasniegtām uzvarām, zaudētajām cīņām un izaugsmi – viss būtiskākais sporta faniem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Gatavojoties Ziemas un Vasaras Olimpiskajām spēlēm, atrodi ar sacensībām sporta ziņu sadaļā. Olimpiskās spēles ir visā pasaulē lielākās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši cīnās par medaļām un labākajiem rezultātiem. Olimpiskajās spēlēs sportisti nereti gūst personīgos un pasaules rekordus.

Sporta ziņu sadaļā svarīgākā informācija par Latvijas Olimpisko spēļu sportistu uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī disciplīnu līderiem un labākajiem rezultātiem.

PAR AUTO IZSTĀDĒM UN AKTUALITĀTĒM AUTO NOZARĒ

Autobraucējiem un cienītājiem noderīgas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un lokālajiem jaunumiem auto jomā. Auto sadaļā atrodi jaunākās ziņas par norisinājušos auto ekspozīcijām,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Auto ziņas var būt ne tikai izzinošanas un izglītojošas, bet arī uzjautrinošas un pat humoristiskas.

LAIKA ZIŅAS VISAI DIENAI

Lai pārliecinātos, kāds laiks gaidāms nedēļās nogalē, pārbaudi laika ziņas!

Laika ziņu sadaļā varēsi atrast aktuālo laika ziņu prognozi galvaspilsētā un Latvijas novadu lielākajās pilsētās. Seko līdzi precizētai laika prognozei un ieplāno brīvdienas, atvaļinājuma dienas attiecīgi prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, organizējot nedēļas nogali ārpus mājas un zinot, vai diena būs saulaina vai lielākoties apmākusies.