Apdrošini savu auto, lai vienmēr būtu pasargāts no negaidītiem izdevumiem!

apdrošināšana latvija kaskoInternets mūsdienās ir milzīgs laika ietaupīšanas un lielisku iespēju sniedzējs, jo tur iespējams katram pašam iegūt nepieciešamo informāciju, lai nebūtu jādodas uz apdrošināšanas sabiedrību iestādēm, tādā veidā ļaujot klientam būt pašam par visu atbildīgam. Auto vienmēr būs drošs veids, kā apceļot pasauli, doties uz svarīgām sanāksmēm, ja vien parūpēsies, lai arī nelaimes gadījumos tiek saņemts atbalsts un izdevība atjaunot sava auto izmantošanas iespējas.

OCTA polise  – kas tas ir un kam tā vajadzīga? Tā jāiegādājas pilnīgi visiem, kuriem ir savs personīgais auto, jo šī polise ir obligāta! OCTASvisus piedāvājumus un iespējamos darījumus var apskatīt gan interneta vietnēs, gan arī dodoties pie paša apdrošinātāja. Bet, kā uzzināt par visizdevīgāko piedāvājumu katram klientam atsevišķi? Izmantojot OCTA kalkulatoru, jo tas ir speciāls rīks, kurš spēs atrast lētāko un labāko darījuma veidu.

Brīvprātīgās izvēles apdrošināšana ir KASKO polise, jo to var izvēlēties un iegādāties, novērtējot to, kādi riski var sagaidīt ikdienā, tāpēc nodrošinot sevi pret zaudējumiem un defektiem, kas radušies gan dabas stihiju, gan zādzību un krītošu priekšmetu rezultātā, gan daudzu citu izdevumu segšanai. KASKO kalkulators tāpat kā iepriekš minētajai polisei palīdzēs Tev atrast vislētāko un piemērotāko darījumu tieši Tavam finansiālajam stāvoklim un iespējām. Lai noskaidrotu, kāda tieši ir Tava KASKO cena, jāņem vērā neskaitāmi faktori – iespējamie riski, autovadītāja vecums (arī jaunākajam auto lietotājam), auto marka, modelis un vecums, kā arī daudzas citas detaļas, kas būtiski ietekmē gan auto stāvokli, gan tā brīža tirgus vērtību.

Vienmēr ir izdevīgāk iegādāties arī papildus polisi, jo tikai tā varēsi sevi pasargāt no dažādu veidu nelaimes gadījumiem un pēkšņiem izdevumiem, tā kā ar vienu OCTA polisi būtu par maz. Turklāt jāņem vērā arī to, kur katra no šīm apdrošināšanas polisēm ir derīga, proti, viena darbojas ES un arī Lihtenšteinā, Šveicē un Norvēģijā (OCTA), bet otra – ES, Īslandē, bet, ja vienojas ar apdrošināšanas sabiedrību, tad arī Krievijā un NVS valstīs.