Asus datori katram

Asus-S46CA-Core-i3 asusshop.lvMūsdienu tehnoloģijas straujā attīstība sniedz iespēju rast dažādus veiksmīgus risinājumus, kas lieliski palīdz atvieglot savu ikdienas dzīvi un darbus dažādiem cilvēkiem. Tas attiecas arī uz Asus ražotajām tehnoloģijām, kas sevī ietver modernus risinājumus un cenu sabalansētību tā, lai Asus datori katram liktos pietiekoši izdevīgi un veiksmīgs pirkums.

Asus datori spēj pielāgoties dažādām cilvēku vajadzībām, līdz ar to paliekot par lielisku izvēli dažādiem gadījumiem. Pati kompānija ir dibināta 1989. gadā Taivānā, bet jau ir atpazīstams tālu aiz tās robežām. Pēc 2012. gadā apkopotajiem datiem, tā konkurētspēja ir sasniegusi 5. vietu starptautisko kompāniju grupā. Tas pierāda to, ka kompānija joprojām veiksmīgi darbojas un ir ar stabilu iespēju tehnoloģiskajiem jauninājumiem, lai spētu apmierināt arī pieaugošās cilvēku vajadzības un vēlmes.

Asus monitorus, portatīvos datorus, tīmekļa klēpjdatorus, mobilos telefonus, multimediju produkciju, serverus, planšetdatorus, grafiskās kartes, mātesplates u.c. ar datortehniku saistītas lietas. Papildus vairāk kā 400 partneri palīdz tās izplatīt visā pasaulē.

Viens no sasniegumiem ir 2010. gadā izlaistais Asus U36. Vien19 mm biezais klēpjdators bija plānākais tobrīd. Daudz apbalvojumus saņēmis ir arī 2007. gadā izlaistais tīmekļa klēpjdators, kas tika arī atzīts arī par gada produktu visā Āzijā.

Asus datori katram var sniegt pēc iespējas labāku risinājumu pateicoties modernākās tehnoloģijas iespējām. Kā piemēru var minētN sērijas klēpjdatorus, kuros ir iebūvēts IntelCore i7 procesors. Tas patlaban ir pats jaudīgākais no Intel piedāvātajiem. Tas ir sevišķi svarīgi, jo jauda ir viens no galvenajiem rādītājiem katrā datorā, un tas spēj ievērojami ietekmēt datora darbību kopumā. Savukārt N sērijas datori ir sevišķi piemēroti tiem, kuriem patīk datorspēles. Intelātrgaitas procesoru spēj novērtēt profesionāli cilvēki kāmultimediju darbos, kā arī dažādu sarežģītu uzdevumu veikšanai vienlaicīgi. Īpaši spēļu cienītājiem tiek ražoti datori no CG sērijas, kas tiek ražoti kopš 2011. gada. Viens no jaunākajiem sasniegumiem ir 2013. gadā klajā laistaisAndroid klēpjdators ar pilnu datora funkcionalitāti un pievienojamu klaviatūru. Asus plašā klāstā ražo arī īpaši plānus datorus, kas sevišķi labi piemēroti ceļošanai. Tiem ir izteikti lieliska korpusa kvalitāte, pilnīgs alumīnija pārklājums un ergonomiska klaviatūra.

Asus datori katram spēj nodrošināt tiem vēlamās funkcijas un piemēroti risinājumi spēj arī nodrošināt pēc iespējas labāku sabalansējumu cenās, tādējādi arī saglabājot stabilu vietu konkurentu tirgū.

Atceries, ka interneta vietnē Asusshop.lv var netikai iegādāties datortehniku, bet arī pieteikt Asus datortehnikas servisu!