Ātri sapelnīt pirmajai iemaksai bankā.

Hand counting moneyMums visiem dzīvē gadās neparedzētas iespējas, piemēram, iegādāties dzīvokli,  auto vai pat māju, bet ne vienmēr uzreiz pietiek nauda šādam pirkumam. Parasti cilvēki vēršas bankās pēc ilgtermiņa aizdevuma, taču lieliem aizdevumiem vienmēr pieprasa pirmo iemaksu. Bet kā dabūt šo naudu pirmajai iemaksai? Šādos gadījumos pastāv pāris iespējas kā tikt pie šīs naudas.

  1. Pārdot vecās lietas.

Mums katram mājās noteikti ir kāds stūrītis vai atvilktne, kur glabājas vecas vai vienkārši nevajadzīgas mantas, kuras atstātas gadījumiem – ja nu kas! Tie mēdz būt telefoni, dažādi vadiņi, lādētāji, austiņas. Vai reizēm tās ir lielākas lietas, kā televizori, vecas sekcijas, galdi, datori un citas lietas, kuras ir aizstātas ar jaunākām. Un kādam tā varbūt ir nevajadzīga manta, bet kāds cits to ilgi ir meklējis vai tā ir ļoti nepieciešama. Tātad šīs lietas var pārdot, uztaisīt piemājas tirdziņu vai ievietot slidinājumu dažādās tam paredzētās mājas lapās, piedāvāt draugiem un radiem. Tas būtu viens veids kā iekrāt naudu, varbūt ne ļoti lielu, bet jūs būsiet atbrīvojušies no vecām mantām un kādam citam izpalīdzējuši.

  1. Talanti.

Varbūt jums ir kāds talants, piemēram, jūs adāt vai tamborējat skaistas un unikālas lietiņas – zeķītes, cimdiņus, siltas jaciņas u.c. Vai varbūt jums padodas veidot rotaslietas, auskarus, krelles, rokassprādzes, brošiņas – un ja tas ir kaut kas interesants un nebijis vai ļoti skaists, noteikti kādu tas ieinteresētu, lai pārsteigtu kādu ar dāvaniņu. Iespējam jūs aizraujaties ar glezniecību vai galdniecību un varat kādam palīdzēt ar mitekļa iekārtošanu, uzgleznojot skaistu gleznu viesistabai vai uztaisot pasakainu gultas rāmi, kas nebūt neaizņem tik daudz laika. Varbūt jūs esat sertificēts frizieris vai protat skaisti sakopt nadziņus, bet ar to ikdienā nenodarbojaties, taču vakaros ir brīvs brīdis, sievietes mūsdienās meklē labus un kvalitatīvus profesionāļus un, ja jūs tāds esat, tad kādēļ gan to neizmēģināt, jo viens apmierināts klients noteikti jūs ieteiks arī citiem. Noteikti izmēģiniet savus talantus!

  1. Kredīts.

Šis noteikti nebūtu pats ieteicamākais variants, jo kredītu apmaksāt ar kredītu nav prāta darbs un tādā veidā var iekļūt tikai lielos parādos. Taču, ja šis ir vienīgais jums iespējamais variants kā ātri tikt pie naudas, tad jums noteikti būtu jāizvērtē jūsu finanses un to kāds jums būtu vispiemērotākais kredīta veids – ilgtermiņa vai ātrais kredīts. Ļoti svarīgi ir atrast sev visizdevīgāko kredītiestādi, kura jums spēj piedāvāt vislabākās procentu likmes, izdevīgus atmaksas termiņus un jums pieņemamus nosacījumus. Aizņemies gudri: http://www.gudriem.lv/atrie-krediti

Taču vienmēr atcerieties, ka kredīts ir liela atbildība un jums ir jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt! Jo šajā gadījumā jums būs jāatmaksā gan kredīts, ko paņēmāt pirmajai iemaksai, gan kredītaizdevums no bankas.

 

Tags: , ,