Ātrie kredīti uz īsu atmaksas termiņu

atrais kredits zuz.lvĀtrie kredīti ir pagaidu risinājums ārkārtas gadījumos, kad ir vajadzīgs naudas aizdevums. Tas ir ērts un mūsdienīgs veids, kā aizņemties sev nepieciešamo summu. Ne vienmēr ir iespēja vai vēlme lūgt naudu no draugiem vai radiniekiem, tāpēc daudzi nebanku aizdevēji piedāvā īstermiņa aizdevumus, kas tiek izsniegti uz īsu atmaksas termiņu – visbiežāk uz 7, 15 vai 30 dienām.

Ja pietrūkst naudas līdzekļu līdz algai un Tev ir jāiegādājas pirmās nepieciešamības preces vai, piemēram, jāapmaksā kāds steidzams rēķins, tad apdomā iespēju saņemt aizdevumu. Svarīgākais ir atrast uzticamu un drošu aizdevēju, kas piedāvā Tev izdevīgus aizņemšanās nosacījumus.

Pirms aizdevuma pieteikšanas vienmēr:

•             Salīdzini vairāku kredītdevēju piedāvājumus, lai izvēlētos labāko un sev atbilstošāko variantu;

•             Izvērtē, cik liela naudas summa Tev ir vajadzīga un cik ilgā laikā spēsi to atmaksāt;

•             Izpēti visu pieejamo informāciju par aizdevējiem, vai, piemēram, šiem uzņēmumiem ir licence un vai tie strādā saskaņā ar godīgas biznesa prakses un ētikas principiem (meklē zīmi „Atbildīgs aizdevējs” nebanku kredītdevēju mājaslapā);

•             Izlasi visus līguma noteikumus un pārliecinies, ka rēķinā nebūs slēptās izmaksas;

•             Noskaidro konkrēto kredītdevēju gada procentu likmi (GPL) un izvērtē, vai tā Tevi apmierina.

Izdevīgs bonuss – pirmais kredīts bez maksas

Salīdzinot un izvērtējot vairāku kredītdevēju piedāvājumus, pievērs uzmanību arī tādai iespējai kā pirmais kredīts bez maksas. Šāds pakalpojums tiek piedāvāts jaunajiem klientiem. Aizņemoties pirmo reizi, Tev nebūs jāmaksā aizdevuma procenti, kas ir ne tikai izdevīgi, bet arī gudri – tā Tu vislabāk varēsi iepazīties ar aizdevēju: piemēram, tā apkalpošanas kultūru, pieteikuma izskatīšanas laiku, aizdevuma saņemšanas laiku, utt.

Īstermiņa aizdevums – tikai tad, kad tas tiešām ir vajadzīgs

Ātrie kredīti ir finansiāla atbildība, tāpēc ir svarīgi izvērtēt, cik liels aizdevums patiešām ir nepieciešams. Nebanku kredītdevēji izsniedz salīdzinoši nelielas aizdevuma summas, visbiežāk no 50 eiro līdz 500 eiro, tāpēc, ja Tev ir nepieciešami iztikas līdzekļi līdz algas dienai, tad Tev nebūs jāaizņemas liela naudas summa.

Savukārt, ja Tev ir vajadzīgs aizdevums, lai apmaksātu automašīnas vai sadzīves tehnikas remontu, vai arī kādu steidzamu medicīnisko pakalpojumu, tad aizdevuma summa noteikti varētu būt lielāka. Latvijā ir arī tādi kredītdevēji, kas piedāvā aizņemties līdz pat 3000 eiro lielu naudas summu. Izvērtē savus ienākumus un aizdevuma mērķus un aizņemies tikai tik, cik nepieciešams!