AUDEMARS PIGUET ekskluzīvie un oriģinālie pulksteņi

AUDEMARS PIGUET chrono.lvAUDEMARS PIGUET ir pulksteņu ražošanas kompānija, kuras pirmsākumi rodami 1875. gadā, par to jāpateicas pulkseņmeistariem Jules Lois Audemars un Edward Auguste Piguet. Tādi zināmi zīmoli kā Tiffany & Co, Cartier un Bulgari ražo izplata AUDEMARS PIGUET pulksteņos, darot to „zem” sava brenda. Dēļ senajām tradīcijām, Šveices pulksteņu meistari izceļas ar gadsimtiem ilgi krātu pieredzi, kura gadu gaitā papildināta ar inovācijām un oriģinālu dizainu. Uzņēmuma dibinātāji tobrīd bija tikai 23 un 21 gadu veci – sākotnēji Audemars koncentrējās uz tehnisko izpildījumu, bet  Piguet uz pārdošanu – jāatzīst, ka veiksme nebija tūlītēja. Kopš 1982. gada uzņēmuma vadībā atrodas Audemars un Piguet ģimenes locekļi.  Kompānija tika reģistrēta 1882. gadā, bet  oficiāli par tās dibināšanu uzskatām 1889. gads, kad firma Vaudas pilsētā kļuva par vislielāko darba devēju. Tika ieviesti arī strikti vadības principi un kvalitātes kontrole.

Pulksteņa izvēles kritēriji ir ļoti dažādi, bet novērots, ka vīrieši izvēlē ir novērtē cenas un funkcijas, kuras piemīt pulkstenim, savukārt sievietes lielāku uzmanību pievērš pulksteņa dizainam – to visu var apvienot šis zīmols. Zināms, ka visai bieži sastopami centieni šos pulksteņu viltot, tāpēc tos vajadzētu iegādāties tikai uzticamās tirdzniecības vietās, kā arī jāzina, ka katram AUDEMARS PIGUET pulkstenim ir piešķirts unikāls sērijas numurs, lai nodrošinātos pret viltojumiem. Šodien kompānija tiek dēvēta par „Vienu no trim lielajiem Šveices pulksteņmeistariem”, nodarbinot vairāk nekā 1100 darbinieku visā pasaulē.

Kopš 1999.gada AUDEMARS PIGUET sponsorē Eilizabetes II kausu katru gadu aprīlī – tās ir zirgu skriešanās sacīkstes Honkongā. 2007.gadā kompānija piedāvāja savu palīdzību Klintona Fondam, kurš ir labdarības fonds izglītība, veselībai, nabadzībai, HIV/AIDS ārstēšanai u.c. problēmu risināšanai – pulksteņu ražotāj kompānija radīja īpašu 126 pulksteņu kolekciju. Kā jau daudziem pasaulslaveniem, oriģināliem un ekskluzīviem zīmoliem, arī AUDEMARS PIGUET ir savas reklāmas sejas, kuru saraksts ir visai iespaidīgs – Stanislas Vavrinka, Sačins Tendulkars, Maiks Šūmahers, Laionels Messi, Sebastians Buemi, LeBrons Džeimss, Novaks Džokovičs u. c.