Auto īre.

ecorentJa vēlaties ekonomēt savas finanses, tad viens no ērtākajiem veidiem kā ceļot, ir izmantojot nomas mašīnuautomašīnu. Norādes par tuvējo auto īri vienmēr var atrast ostu, lidostu un staciju apkārtnēs. Attīstoties tehnoloģijām, auto nomu ir iespējams nokārtot arī internetā aizpildot vienkāršu formu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par maksu vienojas auto placī uz vietas un turpmākie sadarbības noteikumi tiek atrunāti ar iznomātāju klātienē.. Tā pat klātienē tiek arī parakstīts īres līgums un klients dodas prom ar izvēlēto automašīnu.. Tālākais brauciens ir atkarīgs no paša klienta, taču svarīgi ir arī automašīnu laikā nogādāt atpakaļ Ceļojot, nevajag aizmirst, ka nomas mašīna ir nepieciešams arī savlaicīgi nogādāt atpakaļ iznomātājam.

Kam paredzēta auto noma?

Automašīnu nomu prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Tā pat mašīnu īre būs ērts risinājums vietējiem ceļotājiem, jo nav vajadzība pārvietoties neērtā sabiedriskajā transportā. Auto iznomātāji piedāvā iznomāt arī mikroautobusus un minivenus, lai ērtā ceļojumā vai pārbraucienā varētu doties arī lielākā draugu pulkā vai kuplā ģimenes lokā.. Mašīnas, kas tiek iznomātas, vienmēr ir ar izietu tehnisko apskati, vajadzīgo apdrošināšanu un drošas, jo katra iznomātājam galvenais ir viņa klienta drošība… Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, auto īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja iznomāt mikroautobusus un minivenus. Visas mašīnas, kas tiek piedāvātas īrei, ir izgājušas TA un, protams, ir apdrošinātas.

Auto nomas piedāvājumus apskaties - http://ecorent.lv/

Ar kādu summu jārēķinās?

Papildus piedāvājumi nav ietverti īres cenā, taču tie būtiski atvieglos braucienu. GPS, jumta bagāžnieks un bērnu automašīnu sēdeklīši palīdzēs ceļā justies droši bērniem, nenomaldīties un lielizmēra bagāža nebūs jāiemāna mazajā auto bagāžniekā.|Lielākā daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas automašīnām, mēdz atšķirties vien pa dažiem eiro.