Auto iznomāšana.

ecorentSpēkratu iznomāšana ir izdevīgs risinājums visiem tiem, kas vēlas ceļot, bet nevēlas to darīt ar savu mašīnu, jo tas varētu būt pārāk dārgi.. Iebraucot kādā svešā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkaimēs vienmēr būs norāde uz tuvākajām automašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Ja plānojat maršrutu tiešsaistē, tad iesakām tur pat aizpildīt arī auto nomas pieteikumu, tikai vajadzīgs atrast atbilstošu iznomātāju. Par nomas maksu vienojas uz vietas, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Klātienē tiek parakstīts arī nomas līgums un klients var sākt savu ceļojumu. Visi tie, kuri ir ceļojuši izmantojot automašīnas nomu, noteikti var apstiprināt šāda pārvietošanās veida lietderību.. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apsekojiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu mašīnu iznomātāju piedāvājumus.. Auto nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus piedāvājumus.. Ierodoties autoplacī pēc nomas auto, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma nosacījumi.. Arī īres līgums tiek parakstīts klātienē.. Tālāk klients ar mašīnu var braukt kur vēlas, taču svarīgi auto nogādāt iznomātājam atpakaļ laikus.

Kam paredzēta auto noma?
Mašīnu nomu izmanto visi, kas ieradušies svešā pilsētā vai valstī un vēlas ērti pavadīt savas brīvdienas vai darba braucienu.. Auto noma. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, automašīnu noma ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja iznomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas TA, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Ar kādu summu jārēķinās?
Katrs automašīnu izīrētājs piedāvā savas cenas, taču pārsvarā cenas par vienu īres dienu vienas un tās pašas. Līdzīgai automašīnas markai un modelim tās atšķiras tikai par dažiem eiro.. Ilgtermiņa auto īrei vienmēr būs piemērotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. Papildus tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai atvašu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā neapmaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Pārsvarā vienas un tās pašas markas un modeļa automašīnas pie atšķirīgiem iznomātājiem maksā salīdzinoši līdzīgi. Lielākā daļa auto iznomātāju ilgtermiņa nomai piedāvā dažādus atvieglojumus.. Lai atvieglotu ceļu, iespējams iznomāt dažādas palīgierīces un aksesuārus. Parasti nomai tiek piedāvāti dažāda izmēra bērnu auto sēdeklīši, jumta bagāžnieki un GPS.