Auto kredīts – problēmas risinājums vai blēņas?

mogo.lv pāris soļi līdz kredītamĻoti daudzus ikdienā nomoka naudas problēmas, vai vismaz domas par to, kā no tām tikt vaļā. Daudziem šāda situācija ir izveidojusies ne tikai tādēļ, ka ir zemas algas, bet arī tādēļ, ka labajos laikos tika ņemti dažāda veidi kredīti, kuru atmaksa tajā brīdī nešķita kā slogs, bet ekonomiskajai situācijai mainoties, situācija ir kļuvusi sarežģītāka. Dažāda veida kredītiestādes ir izveidojušas dažāda veida atmaksas sistēmas, kas palīdz klientiem maksājumu slogu padarīt mazāku, bet bieži vien ar to nepietiek. Salīdzinoši nesen ir izveidojies piedāvājums ieķīlāt savu auto, bet turpināt ar to braukt! Daudzi ir izmantojuši šo iespēju, jo kā ķīla tiek izmantoti nevis ikmēneša ienākumi, bet gan automašīna.

Risinājums problēmām.

Auto kredīts var būt risinājums daudziem, jo ir iespēja izkļūt no finansiālās nastas. Jautāsiet, cik lielu summu tad var aizņemties? Mogo.lv piedāvā saņemt aizdevumu līdz pat 90% no ķīlas automašīnas tirgus vērtības. Aicinām vienmēr izvērtēt to, cik liela summa Jums ir nepieciešama, jo aizņemties vairāk, nekā vajadzīgs, nav prāta darbs, jo nevajag aizmirst, ka aizdevumam tiek piemēroti arī procenti, kas aizdevuma summu palielina vismaz par 10%. labākais ir tas, ka auto kredīts nodrošina to, ka ikdienā nepaliekat bez transportlīdzekļa, jo auto paliek klienta lietošanā visu aizdevuma laiku. Ņemot vērā to, ka automašīna ir bieži vien viena no vērtīgākajām lietām, kas cilvēkam ieder, tad saņemtā aizdevuma summa, bieži palīdz izkļūt no citām naudas problēmām, jo tās var nokārtot un vienu konstantu summu maksāt vienam aizdevējam, nevis vairākiem, rezultātā vairākas reizes pārmaksājot.

Vai tas ir droši?

Daudzi neuzticas nekāda veida aizdevējiem, jo uzskata, ka tie atņems visu un rezultātā paliksiet bez mājām, automašīnas un naudas. Tā nav! Saprotams, ka šis ir finansiāls darījums un aizdevējs vēlas, lai nauda tiktu arī atmaksāta, tādēļ ir tikai loģiski, ka tā tiek prasīta atpakaļ, kaut vai pa daļām, veicot ikmēneša maksājumus. Aizdevēji vienmēr ir saprotoši, jo zina, ka ekonomiskā situācija nav spīdoša nevienam, ja jau ir radusies vajadzība pēc kredīta ņemšanas, tādēļ, jebkādu grūtību gadījumā, tiek aicināts sazināties ar aizdevēju, lai atrisinātu kredīta atmaksas problēmas.