Auto noma Latvijā.

sixt-rent-a-car1 2Katram autovadītājam vai personai, kas labi orientējas visā, kas saistīts ar auto, noteikti ir zināmi vairāki uzņēmumi, kas Latvijā nodarbojas ar auto iznomāšanu ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā. Saprotams, ka visiem šādi pakalpojumi nav jāizmanto, bet pienāk brīži, kad tas ir nepieciešams, piemēram, ja paša auto ir nonācis servisā, bet obligāti vajadzīgs tikt no punkta A uz punktu B, ja esat atbraucis no ārzemēm un pašam sava auto nav, ja dodaties tuvāka vai tālākā pārbraucienā un labāk to darāt ar automašīnu nevis sabiedrisko transportu vai tūristu autobusiem. Visādā ziņā, auto nomai var atrast vairāk plusu nekā mīnusu, tādēļ, apskatīsim populārākā auto iznomātāja piedāvājumu Latvijas iedzīvotājiem un visiem.

Kas ir populārākā auto noma Latvijā?

Noteikti, ka varam apgalvot, ka pati populārākā auto noma Latvijā un arī pasaulē, ir Sixt. Šaubāmies, ka neesat nekad dzirdējuši šo vārdu vai arī atmiņā neuzplaiksnī kāds kadrs, kur šis nosaukums ir redzēts kādā filmā vai raidījumā, kas pat nav veidots pie mums Latvijā. Sixt ir populārs ne tikai tādēļ, ka jau pats par sevi ir viens no vecākajiem auto nomas piedāvātājiem visā pasaulē, bet arī tādēļ, ka piedāvājums ir vairāk kā ievērojams un noteikti sev nepieciešamo atradīs jebkurš klients. Pozitīvi ir arī tas, ka, ja esat Sixt klients vienā valstī, tad tādas pašas kvalitātes servisu varēsiet saņemt Sixt birojā jebkur citur.

Par uzņēmumu.

Sixt, kā jau var noprast, ir ne tikai populārākais, bet arī viens no vecākajiem uzņēmumiem šajā sfērā Eiropā un, daudz neatpaliek no citu pasaules daļu veterāniem auto biznesā. Uzņēmuma piedāvājumā varam atrast ne tikai auto nomas pakalpojumus, bet arī iespēju auto iegādāties nomājot to ilgtermiņā, iznomāt limuzīnus un ekskluzīvos automobīļus, izmantot šoferu pakalpojumus un daudz ko citu, ko noteikti neatradīsiet nekur citur un ne pie viena cita auto iznomātāja visā pasaulē!