Auto noma

sixt auto noma - auto līzings latvijaAuto nomas pakalpojumus visā pasaulē izmanto ne tikai ceļotāji un tūristi, bet arī tie, kuru spēkrati uz laiku atrodas servisā taču ir nepieciešamība pēc automašīnas, lai varētu bez problēmām pildīt savas ikdienas gaitas. Visā pasaulē ir atrodamas ļoti daudz un ļoti dažādas auto nomas, taču visas nav tik īpašas kā Sixt auto noma. Ar ko tad šis serviss atšķiras no citiem? Ar to, ka tiek piedāvāts ne tikai auto nomas pakalpojums, bet arī daudz dažādu citu piedāvājumu, kas nomas pieredzi padarīs neaizmirstamu, turklāt, ja esat uzņēmuma pārstāvis, ir iespēja izmantot auto līzinga pakalpojumus.

Auto nomas veidi.

Uzņēmums piedāvā dažādus auto nomas veidus, lai varētu apmierināt pat visprasīgāko un savdabīgāko klientu. Uzņēmums apzinās to, ka vienveidība ir lielākais bieds biznesa ilgtspējai, tādēļ piedāvā pēc iespējas diferencētākus pakalpojumus. Tiek piedāvāti vairāki auto nomas veidi – parastā auto noma, ilgtermiņa auto noma, kas tiek dēvēta arī par auto līzingu, auto noma nedēļas nogalēs, auto noma korporatīvajiem klientiem un arī auto noma ārzemēs. Kā redzat, Jums nebūs nepieciešamības izmantot dažādus pakalpojumu sniedzējus, ja Jums ir dažādas vēlmes. Sixt spēj piedāvāt visus aktuālākos pakalpojumus vienuviet, jo klienta ērtības vienmēr ir uzņēmuma prioritāte. Uzņēmums ir saņēmis apbalvojumu kā labākā auto noma Eiropā.

Par uzņēmumu.

Sixt dažāda veida pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnām, piedāvā jau no 1912. gada. Tas ir Vācijā dibināts uzņēmums, kas šo, vairāk kā 100 gadu laikā ir spējis attīstīt biznesu, kur pārstāvniecības ir visā Eiropā. Sixt piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • Auto noma;
  • Pilna servisa auto līzings;
  • Autoparka vadība un konsultācijas.

Zem šiem piedāvājumiem, saprotams, tiek piedāvāts vesels lērums citu pakalpojumu, kas Sixt palīdz atšķirties no citiem auto nomas piedāvātājiem. Uzņēmuma filiāles atrodas visās Baltijas valstu lielākajās pilsētās un, protams, arī lidostās, jo lidostas, stacijas, ostas ir tās vietas, kur visvairāk pulcējas tūristi un iebraucēji. Kopumā uzņēmums darbojas 105 pasaules valstīs, kas kopā sniedz, apmēram, 4 tūkstošus apkalpošanas punktu.