Autoskolā iegūstama A1 kategorija

iegūstama A1 kategorija

Ja ātrums vienmēr gājis pie sirds un vasarā prasās citu transportlīdzekli nekā mašīnu, tad droši vien esat iedomājušies par motocikla iegādāšanos. Taču, pirms domāt par motocikla iegādi, jāiegūst motocikla vadītāja apliecība. Šo apmācību piedala pie A1 kategorijas. Viena no vietām, kur iegūstama A1 kategorija ir autoskola Presto. Šo A1 kategorijas vadītāja apliecību iespējams iegūt jau no 16 gadu vecuma. Taču transportlīdzeklim jāatbilst dažiem nosacījumiem:

  • Motora darba tilpums – ne lielāks kā 125 kubikcentimetri;
  • Jauda – ne lielāka kā 11 kilovati;
  • Attiecība pret svaru – ne lielāka kā 0,1 kilovati uz kilogramu;
  • Tricikli – jauda līdz 15 kilovatiem.

Ja esat ieinteresēti, tad arī papētot šīs autoskolas mājas lapu, var atrast tikai labas atsauksmes:

  • Mūsdienīga un moderna autoskola;
  • Prasmīgs personāls;
  • Komunikabli pasniedzēji;
  • Par pamatotām pretenzijām, iespējams saņemt naudu atpakaļ.

Apmācību gaita

Katra apmācība sākas ar nepieciešamo dokumentu noformēšanu, kurā ietilpst gan līgums, gan apmācības karte. Ar šīm lietām Jums noteikti palīdzēs atbilstošais profesionālis, kas atradīsies uz vietas. Tam visam seko teorijas apmācība, kas parasti ilgst sešas līdz septiņas nedēļas. Ar teorijas apmācības palīdzību, Jūs apgūsiet ceļu satiksmes noteikumus, kas attiecas uz Jūsu izvēlēto kategoriju, šajā gadījumā A1 kategoriju.

Ja vēl neesat izgājis pirmās palīdzības kursus, arī šī būs neatņemama sastāvdaļa apmācībām. Svarīga lieta, ko nedrīkst aizmirst – jāiegūst derīga medicīniskā izziņa ar atzīmi A1 kategorija. Kad visi šie posmi ir pozitīvi apgūti un izdarīti, seko braukšanas apmācība, kuru iespējams uzsākt jau pēc trešās teorijas nodarbības.

Ja Jums ir tāda iespēja, tad ir tikai ieteicams apvienot braukšanu ar teoriju, tas palīdzēs labāk apgūt nepieciešamo, kā arī nokārtot beigu eksāmenus gan autoskolā, gan CSDD.

Mēs visi ļoti labi zinām, ka vadītāja apliecība nav lēts prieks, taču pienāk brīdis, kad vēlme ir lielāka par bažām. Rūpīgi apsveriet visas iespējas pirms pieņemat lēmumu. Visiem ir patīkamāk un drošāk, ja uz ceļa brauc apmācīti šoferi.

Tags: