Bērnu velosipēds internetā

bērnu velosipēdiVienmēr esmu uzskatījusi, ka katrs bērns ir unikāls un atšķirīgs. Katram ir savs attīstības temps, tikai viņam raksturīgi talanti un individuālas intereses. Šī iemesla dēļ jau tad, kad biju stāvoklī ar savu pirmdzimto, zināju, ka nekad neuzspiedīšu viņai nodarbes, kas man šķitīs piemērotas, bet viņai neraisīs nekādu interesi. Uzskatīju, ka bērnam jāļauj attīstīt personība, sniedzot viņam tieši to, kas tam nepieciešams.

Jau kopš dzimšanas brīža mūsu mazā dāma bija neparasti enerģiska un aktīva. Pavisam drīz pēc tam, kad viņa iemācījās staigāt, viņa apguva arī prasmi skriet un turpmāk vislabprātāk pārvietojās tieši tā. Likās, ka viņas galvenais mērķis ir pārvietoties pēc iespējas ātrāk. Kad mazajai palika divi gadi, nopirkām viņai pirmo bērnu velosipēdu – nelielu trīsriteni ar kājām paredzētu paliktni – pedāļus aizsniegt viņa vēl nevarēja. Kopš tā laika ritenis ir meitas iecienītākais pārvietošanās līdzeklis gan telpās, gan ārpus tām.

Kad meita paaugās, sapratām, ka ir laiks iegādāties viņai pirmo divriteni. Tā kā mazajai tik ļoti patika braukt, tas būtu lielisks veids, kā veidot fizisko sagatavotību un attīstīt citas prasmes, piemēram, līdzsvara izjūtu un atbildību par lietām. Tiesa, iesākumā vēlējāmies, lai braucamrīkam būtu palīgritentiņi – nebijām pārliecināti, ka meita ir gatava braukt patstāvīgi, un tā mēs ietaupītu naudu, jo vēlāk nebūtu jāiegādājas jauns velosipēds.

Diemžēl jaunā riteņa iegāde negāja tik gludi, kā bijām iecerējuši. Tā kā gribējām izvēlēties piemērotu divriteni kopā ar meitu, ņēmām mazo līdzi uz bērnu velosipēdu veikaliem. Taču tur viņa kautrējās no pārdevējiem, ātri nogura un palika niķīga – neviens piedāvātais modelis vairs nešķita gana labs.

Nolēmām aplūkot piedāvājumu internetā un atradām interneta veikalu bikko.lv. Šeit atrodami lēti bērnu velosipēdi, turklāt tie ir kvalitatīvi un jauni, piedāvājums ir plašs, bet piegāde tiek veikta vienas dienas laikā.

Iztaujājām mazo par viņas vēlmēm un parādījām vairākus iespējamos riteņu variantus. Varējām to izdarīt mājās, komfortablos un pazīstamos apstākļos, kur meita jutās visbrīvāk un spēja bez lieka stresa pieņemt lēmumus. Kad ieraudzījām glītu rozā divriteni ar visām ekstrām – lentēm pie rokturiem, puķainu grozu un baltiem ziediņiem uz sēdekļa un rāmja – citus variantus princese vairs negribēja aplūkot. Izvēlētais divritenis varētu būt jebkuras mazas meitenes sapnis.

Lai pārliecinātos, ka ritenis ir atbilstošs meitas vecumam, garumam un prasmēm, piezvanījām uz interneta veikala konsultatīvo tālruni. Tur mūs uzklausīja laipns speciālists, kas pacietīgi atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem un apstiprināja, ka izvēlētais divritenis būs pilnīgi piemērots un šobrīd atrodas veikala noliktavā. Tādējādi mēs to varētu saņemt jau nākamajā dienā.

Tūlīt pat veicām pasūtījumu, un riteni mums piegādāja kurjers. Meita par jauno velosipēdu ir sajūsmā. Esam patiešām apmierināti ar veikto pasūtījumu un gūto pieredzi, iepērkoties interneta veikalā.

Tags: ,