Bobcat noma rakšanas darbiem.

minitraktex bob cat 1Kad nepieciešams izrakt kaut ko lielāku par bedri jaunajai rožu dobei, visi vienmēr šo nodarbi cenšas atlikt līdz pēdējam. Kādēļ? Tādēļ, ka ar rokām to neviens darīt nevēlas, lētais darbaspēks ir izslēdzama opcija, jo tādos gadījumos darbs vienmēr tiek padarīts pa roku galam, paša īpašumā  piemērotas tehnikas nav un, visbiežāk, nav ne jausmas kur to iegūt, jo pirkt speciāli vienam gadījumam, arī būtu neprāts. Tad nu lūk – vēlamies iepazīstināt ar kādu uzņēmumu un viņu piedāvāto pakalpojumu, kas noteikti atvieglos dzīvi ilgtermiņš un nebūs lieki jālauza galva par to, kā izdarīt sen vajadzīgas lietas.

Bobcat noma.

Nemaz nevarat iedomāties, cik ļoti bobcat noma atsvērs visus ieguldītos līdzekļus, pat tajos gadījumos, ja šī pakalpojuma sniedzējam būs jādodas pie Jums pāri visai valstij. Bobcat noma nenozīmē to, ka viena grāvja, bedres, tranšejas vai pamatu izrakšana, varētu likt šķirties no prāvas summiņas. Tas pavisam noteikti ir izdevīgi, jo šādā veidā darbs tiek padarīts neievērojami ātrāk, turklāt, tā kā Bobcat mini traktortehnika ir viegli transformējama, ar to var paveikt daudz vairāk, kā iesākumā varētu likties. Bobcat noma nenozīmē tikai rakšanu – ar to var kraut, pārkraut, sagriezt, izrakt, pārrakt un visādā citādā ziņā izdarīt daudz vairāk un pats galvenais – ātrāk. Varbūt varētu likties, ka tā ir lieka greznība un labāk ņemt rokās veco labo lāpstu un ķerties pie darba, bet rakšana paša spēkiem, pavisam noteikti, nozīmē arī lielāku un ilgāku nekārtību un to nevēlas neviens.

Bobcat – ne tikai racējs, bet arī krāvējs!

Arī kraušanas darbi mēdz pamatīgi nomākt mūsu prātus, jo nav ne jausmas pie kā vērsties ar palīdzību un noskaidrot kā ir labāk – ar tehniku vai bez tās. Loģiski, ka vislabāk ir pārkraut un iekraut ar tehnikas palīdzību, jo nav nepieciešams izmantot cilvēka spēku un spējas, kas nozīmē to, ka darbi viennozīmīgi uz priekšu raisīsies daudz ātrāk, nekā sākotnējo bija cerēts. Ar šo tehnikas brīnumu ir iespējams pārvietot kravu no vienas vietas uz otru, turklāt, tas nemaisās pa kājām, jo ir salīdzinoši neliels un savu darbu paveic ātri, netraucēdams citiem. Mazā traktora lielā kabīne ar pārredzamo lielo logu, dod iespēju redzēt visu, kas notiek apkārt un tas ir īpaši svarīgi strādājot kopā ar citiem.