Padomi, ko dāvināt jaunlaulātajiem

dāvanu kartes pārim“Šomēnes jādodas uz kāzām, bet nav ne jausmas, ko dāvināt jaunajam pārim” – ar šādu tekstu sākas ne viens vien ieraksts dažādos forumos un diskusiju grupās internetā. Un patiesi – piemērotas dāvanas izvēle jaunlaulātajiem nav viegls uzdevums. Iedomājieties, ja jāapsveic viens cilvēks – tas ir izaicinājums, bet ja dāvana nepieciešama diviem cilvēkiem uzreiz – tas jau ir pavisam kas cits!

Ir veiktas aptaujas par to, kādas dāvanas jaunlaulātajiem vislabāk patīk un šķiet noderīgas. Kā trīs populārākās ir minētas: nauda, ceļojumi un dāvanu kartes. Tiesa gan, lai arī nauda vienmēr ir bijusi un būs noderīga dāvana, oriģinalitātes ziņā tās vērtība ir neliela. Līdzīgi ir arī ar ceļojumiem, jo parasti tos dāvina uz jau konkrētu laika periodu un vietu, taču ne vienmēr jaunajam vīram un sievai ir iespēja doties atvaļinājumā tieši tajā brīdī. Un, visbeidzot, mēs nonākam pie trešā varianta.

Mūsdienās dāvanu kartes pārim nav nekas jauns vai sensacionāls. Dāvanu kartes būtība ir labi pazīstama, un tās tiek plaši izmantotas, lai apsveiktu cilvēkus dzimšanas un vārda dienās, izlaidumos un daudzos citos svarīgos notikumos, tai skaitā kāzās.

Lai arī šāda ideja skan labi, ne visi zina to, kur dāvanu kartes pārim iespējams iegādāties. Viena no vietnēm, kur to var izdarīt, ir dāvanu portāls Visasdavanas.lv. Tā ir kā ideju krātuve tiem, kuri parasti mokās, cenšoties izdomāt, ko lai uzdāvina saviem tuviniekiem. Sadaļā “Dāvanu kartes” viena no kategorijām ir “Romantika”, kur ieraudzīsit daudzveidīgus piedāvājumus, kā iepriecināt pārus.

Ja vēlaties atrast ko patiesi elegantu, iesakām pasniegt dāvanu karti medusmēnesim skaistajā Dikļu pilī. Trīs dienu laikā jaunais pāris varēs atpūsties brīnišķīgā vietā, izbaudot SPA procedūras, gardas vakariņas un brokastis, kā arī romantiskus brīžus greznajā Dikļu pils istabā.

Savukārt, ja zināt, ka pārim patīk aktīvā atpūta un dažādi piedzīvojumi, varat iegādāties dāvanu karti lidojumam ar gaisa balonu. Tas viennozīmīgi būs neaizmirstams brīdis abiem jaunlaulātajiem, kas sniegs fantastiskas sajūtas! Lidojumi tiek nodrošināti daudzās pilsētās visā Latvijā. Iedomājieties, cik tas ir skaisti – pavērties no augšas uz skaisto Latvijas dabu pavasara vai vasaras laikā!

Cilvēkiem patīk iemūžināt savas dzīves skaistākos un laimīgākos brīžus, un viens no vienkāršākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir, uzņemot fotogrāfijas. Ja arī jūs vēlaties sniegt iespēju jaunajam pārim radīt atmiņas, kas saglabāsies vēl ilgi, uzdāviniet viņiem pāru vai ģimenes fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa. Romantiska un noderīga dāvana ikvienam!

Dāvanu portālā Visasdavanas.lv ir pieejami vēl daudzi citi dāvanu karšu piedāvājumu gan pāriem, gan arī jubilāriem, kurus vēlaties iepriecināt. Ienāc un pārliecinies pats!

Tags: ,