Dažāda tipa smaržu aromāti!

mexx smaržas interneta veikals parfumexpress.lv

Smaržas var likties vilinošas, kad tiek sajusts šis aromāts momentā, kad mums paiet garām persona kas tās lieto, viens no pašiem svarīgākajiem faktoriem izvēloties smaržas ir notestēt tās uz savas ādas, jo kā zināms, katram cilvēkam aromāts ir savādāks. Testēšana ir arī tik pat svarīga tāpēc, ka smaržas pēc kāda laika mainās un svarīgi ir saprast, vai šīs izmaiņas ir patīkamas un netraucē un apmierina smaržu īpašnieci. Tāpat arī ir svarīgs klimats, kurā atrodamies. Kā zināms, smaržas aukstākā klimatā labāk noturās, tāpēc siltākā un mitrākā laikā, smaržās būs pamanāmākas un spēcīgākas. Vēl jo vairāk svarīgi ir arī tas, kāds aromāts piemīt lietojamajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem, jo pārāk liels smaržu sajaukums var radīt neērtības ne tikai smaržu lietotājam, bet arī apkārt esošajiem.

Smaržu veidošanas process.

Eļļu miksēšana ir delikāts darbs un tam ir nopietni jāpievēršas. Ēteriskās eļļas secīgi pēc kārtas sajauc proporcijās, lai izveidotu patīkamu aromātu. Kad aromāts ir pa vāju, tiek atkārtots jaukšanas process, līdz smaržas ir gana stipras. Ja pamatā tiek izmantotas divas eļļas, tad nepieciešamo eļļas pilienu daudzumu dubulto.

Smaržu gaistāmība un saderība.

Cits svarīgs aspekts smaržu izstrādē ir ēterisko eļļu gaistamība, jeb tas, kādā ātrumā eļļa izgaro. Pilnībā visām smaržu tapšanā iesaistītajām eļļām ir jāsaskan. Ja tas nenotiek, tad vajag kādu no eļļām nomainīt. Eļļas iedala virsnots eļļā, vidējās nots eļļā, bāzes eļļā un tamlīdzīgi.

Klasiskās kategorijas smaržas.

Runā, ka klasika nekad nemirst. Klasika ir nezūdoša vērtība it visur – sākot ar mākslu un beidzot ar smaržām. Klasiskās smaržas ir piemērotas tām dāmām, kuriem ir grūti definēt savas vēlmes. Kā atpazīstamas klasiskās smaržas var minēt  Mexx aromātu, kuru var iegādāties uzticamajā un pazīstamākajā smaržu interneta veikalā Latvijā – Parfumexpress (http://www.parfumexpress.lv/). Klasisko smaržu buķetē parasti var sastapt tādus aromātus kā sandalkoku, rozi vai jasmīnu. Šādus aromātus var lietot katrā dzīves gadījumā.