Dažādas ziņas internetā!

eiro ieviesana focus.lvZiņas internetā mūsdienās ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā uzzināt nozīmīgākos jaunumus Latvijā un pasaulē. Latvijas lasītājiem ir jauna iespēja uzzināt visas aktualitātes pilnīgi jaunā jaunumu portālā Focus.lv.

Focus.lv ir ziņu portāls, kurā iespējams izlasīt ziņas par visām aktuālajām tēmām. Focus.lv ir atšķirīgs, neatkarīgu ziņu un jaunumu portāls. Atšķirībā no pārējiem valsts ziņu portāliem, Focus.lv savai auditorijai sniedz tikai vispusīgu saturu, vēršot uzmanību galvenokārt uz skaļākajiem un dotajā brīdī aktuālākajiem notikumiem.  Zīmīgo nosaukumu portāls ir aizguvis no vārda “fokuss”, jo akcentē uzmanību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mīlat lasīt ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro valūtas ieviešanai Latvijā ir atlikušas vien nedaudz vairāk kā 2 nedēļas.  Pašlaik komercbankas mudina ikvienu samainīt neiztērēto skaidro valūtu latos pret eiro, lai tādējādi gada beigās neparādītos sarežģījumi un nebūtu vajadzības gaidīt rindās bankās tikai, lai nomainītu valūtu. Sākot ar 2014.gadu janvārī vēl būs iespēja maksāt latos, bet skaidro naudu vislabāk samainīt tieši tagad vai pārskaitīt to uz bankas kontu, kur tā tiks konvertēta eiro valūtā automātiski.  Visu aktuālo par eiro valūtas ieviešanu var uzzināt jaunumu portālā Focus.lv, spiežot TE!

2013.gada 21.novembris Latvijas atmiņā vienmēr paliks kā traģēdija, ko pieredzēja Zolitūde, kad sabrūkot lielveikala “Maxima” jumta konstrukcijai dzīvības zaudēja 54 cilvēki un daudzi guva smagas traumas. Ažiotāža par šo notikumu nav pierimusi vēl aizvien un attiecīgās iestādes strādā sakarā ar šī negadījuma izpēti, lai kaut kas līdzīgs vairs nekad nenotiktu kaut kad nākotnē.  Visu aktuālo informāciju par izmeklēšanas gaitu iespējams izlasīt ziņu portālā Focus.lv. Portālā var lasīt arī par cita veida aktualitātēm – gan par biznesu, gan finansēm, turklāt daudz plašākos un detalizētākos ziņu rakstos nekā citur.