Droša iepirkšanās internetā

Liela daļa cilvēku no visas pasaules iepirkšanos internetā ir pieņēmuši kā mūsdienīgu un ērtu alternatīvu tradicionālajiem iepirkšanās veidiem. Tomēr daudzi joprojām pretojas šim tehnoloģiju un pakalpojumu nozares sasniegumam, kas ļauj mums ietaupīt laiku, enrģiju un arī naudu. Viens no galvenajiem argumentiem, ko izvirza, lai atteiktos no pirkumiem internetā, ir drošības un kvalitātes jautājumi. Pastāv viedoklis, ka elektroniskie norēķini nav droši, bankas konts var tikt pakļauts krāpnieciskām darbībām. Jā, šādi gadījumi pastāv, bet bieži vien tā tomēr ir bijusi pašu cilvēku vaina, jo nav ievēroti pamatprincipi, kā internetā iepirkties droši.

Uzticami interneta veikali

droša iepirkšanās internetāLai iepirktos internetā, būtu jāizmanto tikai uzticami un pārbaudīti interneta veikali. Bieži vien dažādās ar iepirkšanos saistītās vietnēs var atrast sarakstus ar tiem interneta veikaliem, kas nodrošina visaugstāko drošību elektroniskajiem norēķiniem un garantē tikai oriģinālu un kvalitatīvu preču piegādi. Tāpat ir arī atsauksmes no citiem pricējiem. Ja iepirkšanos internetā izmēģiniet pirmo reizi, tad noteikti izvēlieties kādu no šiem rekomendētajiem interneta veikaliem. Tāpat vajadzētu izvēlēties tādus interneta veikalus, kas nodrošina 100% naudas atmaksu, ja prece klientu neapmierina vai ir bojāta. Tad varēsiet izmantot visas savas pircēja tiesības atgriezt preci pārdevējam un saņemt par to iztērēto naudu.

Bankas datu neizpaušana

Jāseko līdzi, lai jūsu bankas dati nenokļūst trešo personu rokās, jo tas ir risks, ka tie var tik izmantoti, lai jūsu vārdā veiktu un apmaksātu svešus pirkumus. Tāpēc savas paroles, kodu kartes un citus svarīgus datus, kas ir atslēga uz jūsu finanšu līdzekļiem, glabājiet tikai pie sevis drošā vietā un vislabāk tikai galvā. Ja baidāties veikt elektroniskos norēķinus tāpēc, ka var notikt datu noplūde, pārliecinieties, ka datoram vai citām ierīcēm, ko izmantojat iepirkšanās laikā, ir visas vajadzīgās drošības sistēmas, kas pasargā no krāpnieku uzbrukumiem. Risinājums var būt arī tādi interneta veikali, kas piedāvā par pirkumu norēķināties skaidrā naudā kurjeram brīdī, kad tiek piegādāta prece. Tas samazinās iespēju, ka varat tikt apkrāpti. 

Droša iepirkšanās internetā

Tags: ,