Eee sērijas ASUS dators.

eee asus asushop.lv2007. gada oktobrī ASUS prezentēja savu pirmo Eee sērijas portatīvo datoru, kas kompānijai nodrošināja dažādas balvas tehnoloģiju lauciņā un citus ne mazākus vērā ņemamus slavinājumus, piemēram, kā labākā ceļojumu ierīce, gada labākais portatīvais dators un tamlīdzīgi. Apjaušot ierīces panākumus, izstrādātāji nesnauda uz lauriem un piedāvāja klientiem dažādus paplašinājumus un aksesuārus, ko lietot kopā ar šo datoru. Divus gadus vēlāk tika piedāvāts arī Eee sērijas stacionārais ASUS dators. Nedaudz vēlāk kompānija prezentēja arī Eeetransformer planšetdatoru sēriju.

ASUS Eeepadtransformer sērija.

Šajā sērijā ietilpst Eee planšetdatori, kas ir kopumā izdoti kā 3 dažādi planšetdatori, kas ir atšķirīgi, taču pamatā nezaudē savu sērijas standartu:

  • ASUS eeepadtransformer ir ASUS pirmais planšetdators, kas transformējams par nelielu portatīvo datoru. Šie ASUS planšetdatori ar 16 GB ietilpību maksāja 399 dolāri, kas ir par 100 dolāriem lētāk nekā tieši šādas pašas ietilpības iPad vai BlackBerryPlayBook.
  • ASUS eeepadtransformerprime ir nākošais ASUS piedāvātais planšetdators. Šis modelis pirmo reizi vēsturē piedāvā četrkodolu procesoru. Šie ASUS planšetdatori piedāvā Android operētājsistēmu un 32 gigabaitu ietilpību. Šīs planšetes pārdošanā parādījās 2011. gada beigās.
  • ASUS eeepadtransformerinfinity ir pēctecis iepriekšējiem diviem un ir pirmais planšetdators, kas var lepoties ar 10 collu lielu ekrānu. Šie ASUS planšetdatori ir divējādi – viens standarta Wi-Fi modelis un viens LTE modelis, kam ir pieejams 4G sakaru tīkls, taču četrkodolu procesoru aizstāj divkodolu procesors.

Eee sērijas tehniskās iespējas un cena.

Izvēloties dažādas ikdienā lietojamās tehnoloģijas, vērā tiek ņemtas ne tikai dizaina nianses, bet arī tas, ko ierīce spēj paveikt. Šīs sērijas ASUS dators piedāvā jaudīgu četrkodolu procesoru, kas ir ārkārtīgi augsts rādītājs. Vērā ņemama, protams, ir arī cena, kas ir zemāka nekā populārajiem iPad, kas laikā, kad ASUS sāka piedāvāt šīs planšetes, bija nozares līderis. Eee sērijas portatīvie datori var lepoties ar optiskajiem diskdziņiem un ietilpīgu atmiņu, kas ir vēl viens vērā ņemams aspekts, kas ir svarīgs lietotājiem.