Ekskluzīvu apmācību auto skola – esi īpašs un atšķirīgs!

Mūsdienu dzīves ritms, skrejošā ikdiena un sociālā pārbagātība nosaka to, ka esam kļuvuši ļoti atvērti pasaulei un privātā zona būtiski samazinājusies. Tomēr cilvēks ir egocentriska būtne, kam nepieciešams arī laiks tikai sev – tas ir laiks, kad paliecināt savas spējas, justies droši, pārliecinoši un uzkrāt enerģiju turmākajam skrējienam. Jo vairāk kļūstam atkarīgi no savas dzīves publiskošanas interneta vidē, jo spēcīgāk vēlamies iespēju reizē atrast personīgu attieksmi un individuālu pieeju.  

 

 

Viena no iespējām, kā atšķirties un būt ekskluzīvam, ir braukt ar īpašu auto. Īpašs auto nozīmē īpašu braucēju. Īpašs braucējs, savukārt, nevēlēsies sēdēt vienkāršas auto skolas skolā kopā ar 20 citiem un braukt ar instruktoriem, kas nav labākie savā nozarē.

 

Izvēlies ekskluzivitāti.

Auto skolas izvēle ir viens no svarīgākajiem posmiem katra braucēja pieredzē, jo tieši tas izveidos fundamentu zināšanām, pieredzei un, būtiskākais – tam, cik labs autovadītājs rezultātā būsi. Perfekta vadāmība un pārliecinoša braukšana dod iespēju kļūt par uzvarētāju. Ja arī Tu jūties kā uzvarētājs un vēlies saņemt īpašu un personīgu attieksmi, tad vienīgā iespēja ir ekskluzīvu apmācību auto skola.

 

Kāpēc jāizvēlas VIP  līmeņa autoskola?

“Very important person” jeb ļoti svarīga persona. Vai tad Tu tāds neesi pelnījis būt? Neesi standarts, izvēlies savai būtībai atbistošāko! Pirmkārt, tas nozīmē patiešām individuālu un ļoti personīgu pieeju, jo teorijas apmācības notiek 1-3 cilvēku grupās pašu izvēlētā laikā.

 

Ieguvumi ir nebeidzami daudz – atbildes uz visiem iespējamajiem un neiespējamajiem jautājumiem, personīgs kontakts, nav tracinošu grupas biedru, kuri kaitina, Tavam dzīves ritmam precīzi pielāgots laiks, ātrāka mācību vielas apguve…

 

Otrkārt, tie ir atzītākie pasniedzēji un instruktori Latvijā. Nav noslēpums, ka lielākā daļa auto skolu kadru mainība ir ārkārtīgi augsta, kas pat neiedziļinoties jautājuma būtībā, nozīmē zemāku mācību kvalitāti, profesionalitātes risku un motivācijas trūkumu  zemā atalgojuma dēļ. Ekskuzīvā mācību iestādē pasniedzēji būs ieinteresēti un sniegs labāko iespējamo pakalpojumu, nostādot klientu galvenajā vietā.

 

Treškārt, vairs nekādu piesmēķētu, grabošu un sadauzītu auto. Instruktori izmanto tikai jaunus transporta līdzekļus, kas liks Tavām auto garšas kārpiņām un laimes hormoniem dejot sajūsmā. Parādi savu īpašo statusu sabiedrībā ar lieliski vadāmu auto.

 

All inclusive.

Ceturtkārt, tas nemaksā miljonus, cenas ir ļoti demokrātiskas un pieejamas ikvienam. Lai iegūtu B kategorijas vadītāja apliecību, nepieciešami vien 60 eiro. Iekļauts ir viss – reģistrācija autoskolā, dokumentu noformēšana, teorētiskā apmācība, apmācības karte, autoskolas eksāmens un pat CSDD izmēģinājuma eksāmens. Savukārt braukšanas nodarbība maksā, sākot no 10 eiro.

 

Esi īpašs, izvēlies ekskluzīvu pieeju!

Tags: