ELEKTRONIKA OFISAM UN ATPŪTAI

planšetdatori

Bieži savas ikdienas ritmu bez atsevišķām elektronikas ierīcēm, kas noteikti atvieglina komunikāciju ar cilvēkiem un konkrētus darba uzdevumus. Pie šā brīža svarīgākajām ierīcēm var pieskaitīt datoru un telefonu, tie noder gan biznesam un ikdienas lietošanai, tā arī brīvā laika kavēšanai. Pirms pasūtīt kādu no iepriekš minētajām iekārtām, vērs uzmanību svarīgajam:

*elektronikas iekārtu sadaļā plašā izvēlē dažādi portatīvie datori lietošanai ikdienā un darbam birojā;
*kompaktie planšetdatori ir parocīga iekārta, kuru viegli pārnēsāt un izmantot gan ikdienas aktivitātēm , gan arī pārbraucienos vai ekskursijās. Elektronikas tehnikas kategorijā tos varēsi atrast lielā piedāvājumā, bet samērā svarīgi izlasīt tevis izvēlētās ierīces tehniskos datus: iebūvētās atmiņas kapacitāte un planšetes ekrāna izmērs collās, pieslēgvietas u.tml.u.c.;
-darbības laiks bez strāvas padeves;
-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;
-savienojums ar ārējām iekārtām un Wi-Fi,
un citi lielumi.
*Video tehnikas iekārta DVD ir teicama elektroniska ierīce, ar kuras palīdzību vari sarīkot kino seansus un filmu vakarus.
Meklē jaunu telefonu? Pērc interneta veikalā izdevīgāk
Mobilie telefoni ir viena no populārākajām elektronikas precēm, kas lielā klāstā ir interneta veikalā. Tur parocīgi var atlasīt atbilstošāko saviem lietošanas paradumiem un kārtīgi izpētīt mobilā telefona funkcijas un tehniskos parametrus preces aprakstā. Par telefonu meklē tādus tehniskos datus kā iebūvētās atmiņas lielumu, SIM karšu atbalsts, savienojumu iespējas u.c.. Izsmalcinātas formas mobilie telefoni būs atbilstoši gan ikdienas ikdienas darbību veikšanai, gan dažādu mobilo aplikāciju lietošanai.
Mūsdienās attālinātā saziņa ar tuviniekiem, draugiem nereti notiek ar mobilo telefonu starpniecību, taču dažās mājsaimniecībās vēl samērā aktuāli ir tā saucamie parastie telefoni. Šobrīd interneta veikalos vari nopirkt gan lādējamos, gan stacionāros telefonus mājai vai birojam. Stacionārie telefonus var pielikt pie sienas un novietot uz galdiņa. Ja ir numuri, uz kuriem tiek zvanīts regulāri, var saglabāt telefona grāmatā. Toties telefoni ar klausules lādēšanas iespēju iekļauj vairākas darbības. Piemēram zvanītāja ID noteikšana, atkārtota zvanīšana iepriekš izsauktajam numuram un citi tehniskie parametri.