Ērtas divstāvu gultas bērnistabām.

gultas no sompact.lv LatvijāNe visiem ir iespēja un ne visiem rocība atļauj dzīvot plašos dzīvokļos vai privātmājās. Ir cilvēki un pat ģimenes, kas izvēlas nelielas kvadratūras mitekļus, jo tie ir ne tikai lētāki un vieglāk kopjami bet  arī mājīgāki un ērtāki, bet šeit rodas cita problēma. Ja esat nopircis vai īrējat dzīvokli bez mēbelēm vai arī vienkārši ir vēlme iekārtot savu mājokli pēc iespējas ērtāk un arī interesantāk, iesakām izmantot transformējamās mēbeles. Bērnistabā iesakām izvietot divstāvu gultas, kas noteikti ne tikai būs ļoti ērtas, bet arī ienesīs jaunas vēsmas un atsvaidzinās interjeru. Transformējamās divstāvu gultas nenozīmē tikai mēbeli, kas izvelkama no sienas.

Kur iegādāties?

Ja pirms 10 vai 15 gadiem kāds būtu apgalvojis, ka internetā būs iespējams iegādāties mēbeles, tad šis cilvēks tiktu nosaukt par savādu. Bet tā kā tehnoloģijas ir attīstījušās, tad  Compact.lv piedāvā internetā iepazīties ar veikala piedāvājumu, savukārt par cenām sīkāk var uzzināt veikalā uz vietas Rīgā vai sazinoties pa tālruni ar veikala pārstāvjiem. Divstāvu gultas ir iespējams pasūtīt pie konsultantiem vai sadarbojoties ar veikala dizaineri. Pasūtījums parasti tiek izpildīts ilgākais 90 dienu laikā, bet vidēji tas tiek izpildīts 2 mēnešu laikā no pilnīgas priekšapmaksas saņemšanas brīža. Preces ir iespējams iegādāties izmantojot InCredit līzingu līdz 5000 eiro apmērā.

Compact.lv gultas – Compact.lv

Ko var iegādāties?

Visā mēbelēm tiek piemērota 2 gadu garantija. Compact.lv piedāvā mazgabarīta, ērtas un transformējamas mēbeles, kas nozīmē, ka tās ir speciāli piemērotas nelielas platības mitekļiem un istabām, kā arī citām telpām. Dzīvojot nelielas platības dzīvoklī, nav jāatsakās no kādas mēbeles vai interjera objekta, jo tam pēc idejas nav vietas. Ja ir iespēja izplānot un izveidot mēbeļu sistēmu tā, lai vietas būtu visam, ko sirds kāro, tad kādēļ to neizmantot? Veikals piedāvā savā īpašumā iegūt pusotra un vienguļamās gultas, kas  var būt aprīkotas ar plauktiem un dažādiem aksesuāriem, kā arī dažādas citas transformējamas mēbeles.