Ferratum Patēriņa Kredīts.

ferratumNereti gadās saskarties ar dažāda veida finansiālām problēmām, un ne vienmēr risinājums ir acīmredzams. Ja meklē drošu, ātru un vieglu risinājumu, kā tikt galā ar šāda rakstura problēmu, tad Ferratum patēriņa kredīts būs domāts tieši priekš Tevis. Tam pieteikties ir ļoti vienkārši un pats varēsi izvēlēties laika periodu kurā atdot aizņemto naudas apjomu.

Patēriņa kredīts ir piemērots lieliem un rūpīgi pārdomātiem pirkumiem. Naudas apjoms, ko varēsi aizņemties, ir līdz pat 1500 eiro. Viss, kas Tev jāizdara, lai saņemtu aizdevumu – jāaizpilda savs pieteikums, pietam Tev nebūs jāievada pārāk detalizēta informācija. Tikai Tavs vārds, personas kods, adrese, ienākumu un izdevumu apjoms, u.t.t. Galvenā atšķirība no aizdevuma kādā citā iestādē ir tāda, ka nav jāprecizē aizdevuma iemesls, šajā gadījumā to vari paturēt pie sevis. Tomēr apjoms, ko drīkstēsi aizņemties, gan būs atkarīgs no Tavas ienākumu un izdevumu plūsmas. Tātad tiek vērtēta atmaksāt spēja. Neskatoties uz to ir iespējams izvēlēties sev tīkamāko atmaksas termiņu. Parasti tas ir no sešiem mēnešiem līdz pat vienam gadam. Atmaksas procenti būs atkarīgi no aizdevuma lieluma un atmaksāšanas perioda, ko pats būsi izvēlējies. Tāpēc pirms izvēlies apdomā kārtīgi, cik daudz aizņemties un cik ātri varēsi atdot. Lai pieteikums tiktu iesniegts, būs jāveic 0.01 eiro maksājums priekš identifikācijas nolūkiem. Pēc tam Tavs pieteikums tiks izskatīts 15 minūšu laikā un, ja visas prasības būs ievērotas, saņemsi naudas summu savā kontā.

 Piesakies kredītam šeit: https://www.ferratum.lv/lv/paterina-kredits

Galvenās prasības, kuras jāievēro ir vecums, kredītvēsture, stabilu ienākumu plūsma kā arī bankas konts kādā no Latvijas bankām. Pieteikties aizdevumam varēsi tikai tad, ja esi jau sasniedzis 25 gadu vecumu. Ja Tev vēl nav 25, tad Ferratum piedāvā arī citus kredītu veidus, kuri ir pieejami arī jaunākiem cilvēkiem. Tomēr, jāpatur prātā -  ja Tev ir slikta kredītvēsture, tad iespējams arī citi kredīta veidi tev netiks sniegti. Kredītvēsture ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kuru vērtē naudas aizdevēji. Slikta kredītvēsture liecina par to, ka Tu neesi pildījis iepriekšējās kredītsaistības. Tātad – ja neesi tās pildījis pirms tam, tad nav nekādas garantijas, ka pildīsi tās šoreiz.

Aizdevuma atmaksu varēsi veikt fiksētos ikmēneša maksājumos. Nebūs jāveic nekādi papildus maksājumi. Tikai Tev grafikā sastādītā atmaksājamā ikmēneša summa. Par Tava pieteikuma izskatīšanu arī nebūs atsevišķi maksājumi atšķirībā no citām bankām, kuras piedāvā kredīta pakalpojumus. Ļoti svarīgi ir ievērot maksājumu kārtību un termiņus arī tādos gadījumos, kad nesaņem rēķinu, jo tas nebūs attaisnojums maksājuma neveikšanai.

Pirms aizņemies patēriņa vai arī kāda cita veida kredītu, rūpīgi apdomā savas atmaksas iespējas. Ja pieteikšanās procesā rodas kādas problēmas vai neskaidrības, droši vari sazināties ar Ferratum klientu apkalpošanas servisu, kurš Tev palīdzēs ar visām Tavām neskaidrībām.­­­­­­

Tags: , ,