Iedarbīga pretcelulīta masāža – solis tuvāk tvirtai un gludai ādai

Pretcelulīta masāža ir dabisks, efektīvs un patīkams veids, kā samazināt celulītu jeb tā dēvēto „apelsīna miziņu”, kas parasti rodas uz gurniem, augšstilbiem, vēdera un sēžamvietas starpšūnās uzkrājušos nepareizas formas taukaudu dēļ. Lai arī tauki ir nepieciešami mūsu organismam, celulīts var skart ikvienu, it īpaši sievietes vecumā no 25 līdz 35 gadiem. 

Viens no iedarbīgākajiem veidiem, kā mazināt celulītu, ir izvairīties no neveselīgas pārtikas un uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Tomēr salīdzinoši ātram efektam var palīdzēt regulāras pretcelulīta masāžas terapijas. Tās veicina asinsriti un iekustina limfātisko sistēmu, kas palīdz celulīta bedrīšu mazināšanā. Tas ir nedārgs un dabisks veids, kā iegūt gludu ādu bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Kā darbojas pretcelulīta masāža?

  • Pirmkārt – tā uzlabo asinsriti un mīkstina taukaudus problēmzonās, kas laika gaitā padara tos nemanāmākus. Pateicoties masāžai tiek mazināta arī muskuļu spriedze.
  • Otrkārt – masāžas laikā tiek iekustināta limfātiskā sistēma, kas mūsu organismā uzkrāj visa veida šķidrumus, tostarp arī sadalīšanās taukus un lieko ūdeni.
  • Treškārt – masāžas palīdz izvadīt no organisma toksīnus, kas uzkrājušies starp audiem.

Iedarbīga pretcelulīta masāža ir labākais veids, kā apstrādāt problēmzonas, stimulējot asinsriti un izvadot lieko šķidrumu no organisma. Masāžas laikā muskuļi un āda saņem tonizējošu efektu, padarot ādu līdzenāku un gludāku. Šo rezultātu visātrāk var sasniegt, apmeklējot profesionālus masierus SPA vai skaistumkopšanas salonos. Salonos masāžām tiek izmantoti profesionāli un iedarbīgāki masāžas krēmi, losjoni, skrubji un eļļas, kā arī speciālas ierīces, piemēram, masažieri, tostarp vakuuma masāžas ierīces, kas pastiprina masāžas efektu.

Masāžas laikā uzklātā eļļa vai losjons ir jāmasē, līdz tas iesūcas ādā. Tas veicinās pareizu asins cirkulāciju un palīdzēs tikt vaļā no neglītajām ādas bedrītēm efektīvāk. Procedūra laikā var veikt spēcīgākas kustības gan izmantojot visas plaukstas, gan maigākas un vieglākas kustības izmantojot pirkstus.

Cik masāžas sesijas nepieciešamas, lai redzētu efektu?

Lai ievērojami samazinātu celulītu, ieteicamas vairākas pretcelulīta masāžas sesijas (vismaz 10 – 15 sesijas). Lai arī jau pēc divām, trīs sesijām var redzēt uzlabojumus, celulīta samazināšana aizņem vairākus mēnešus. Jāsaprot, ka tas nav vienreizējs pasākums, tāpēc ir jāieplāno vizītes pie masāžas speciālistiem laicīgi. Masāžas var veikt arī mājas apstākļos, tomēr parasti tās nav tik iedarbīgas, jo problēmzonas netiek kārtīgi izmasētas.