Iegādājies apdrošināšanu internetā – OCTA.

sarkana automašīna

Novērtē ērtus un izdevīgus pirkumus? Compensa piedāvā iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi, neatejot no datora. Tev ir lieliska iespēja iegādāties OCTA apdrošināšanu dažu minūšu laikā par izdevīgām cenām. Kā zināms, OCTA apdrošināšanas polise ir obligātā sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez šīs polises, tiek piemērots nauds sods, kā arī piešķirti 2 soda punkti.  OCTA polise sniedz arī papildus drošību, jo, ja arī gadīsies iekļūt negadījumā, apdrošināšanas polise segs izdevumus, kas saistīti ar negadījumu. Savukārt, ja gadīsies iekļūt negadījumā, bet nebūs derīga OCTA polise, visus zaudējumus, kas būs radušies šajā negadījumā, nāksies segt pašam autovadītājam. OCTA sniedz iespēju pasargāt sevi no neplānotiem izdevumiem jebkurā situācijā uz ceļa. Saskaņā ar likumu, ir noteikts limits, kādās robežās tiek sniegta iespēja atlīdzināt zaudējumus, kas nodarīti cietušajai pusei.

Polises cena

Lai uzzinātu savas Compensa OCTA polises cenu, ienāc Compensa mājaslapā un OCTA kalkulators izrēķinās Tavas apdrošināšanas polises cenu. Polises cenu nosaka apdrošināšanas kompānija. Tiek ņemti vērā vairāki faktori. Compensa OCTA kalkulatorā Tev ir jāievada sava transportlīdzekļa reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Pēc šo datu ievadīšanas, dažu sekunžu laikā Tev parādīsies piedāvājums, ko Tev var sniegt apdrošināšanas kompānija Compensa.

Polise sedz izdevumus

Ikvienu transportlīdzekļa īpašnieku noteikti interesē, ko tad īsti piedāvā Compensa OCTA polise. To, ka par braukšanu bez tās, tiek piespriests naudas sods, kā arī soda punkti, zina katrs, bet, kādas priekšrocības dod pati polise? OCTA likums paredz to, ka polise sedz izdevumus, kas saistīti ar nodarītajiem zaudējumiem cietušās personas mantai vai veselībai. Piemēram, var tikt atlīdzināti zaudējumi par transportlīdzekļa bojājumiem, tādā veidā iespējams segt izdevumus par transportlīdzekļa remontu. Tāpat tiek kompensēti izdevumi, ja transportlīdzeļa remonts vairs tehniski nav iespējams vai arī nav ekonomiski izdevīgs, tad, protams, būs nepieciešams pamatojums. Compensa OCTA polise sedz izdevumus, kas saistīti ar transportlīdzekļa evakuāciju no negadījuma vietas. Jāatzīmē arī tas, ka polise sedz zaudējumus ne tikai transportlīdzekļa bojājumu labošanai, bet arī sedz zaudējumus ceļu, būvju un ēku īpašniekiem, ja tie ir pieprasījuši atlīdzību. Ir iespējama arī kompensācija par kaitējumu videi.

Savukārt, ja cietis ir ne tikai transportlīdzeklis, bet arī kāda persona, tiek segti izdevumi, kas saistīti ar cietušās personas nogādāšanu uz medicīnas iestādi, kā arī visi izdevumi, kas saistīti ar tā uzturēšanu un ārstēšanu, arī tādā gadījumā, ja persona ārstējas mājas apstākļos. Ja cietušajai personai nepieciešama protezēšana vai arī tehnisko palīglīdzekļu iegāde, arī šos izdevumus segs OCTA polise.

Šīs ir tikai dažas no iespējām, ko piedāvā Compensa, lai uzzinātu vairāk, kā arī, lai aprēķinātu polises cenu un iegādātos to, ienāc Compensa mājaslapā jau šodien. Ja Tev radīsies kādas neskaidrības par jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanas polisi, sazinies ar Compensa klientu apkalpošanas servisu!