Ieradumi, kas palīdzēs sejas ādu padarīt veselīgu un starojošu

Āda ir mūsu lielākais orgāns, tas veiksmīgi pasargā mūs no apkārtējās vides, rada barjeru mikrobiem un baktērijām. Arī rada par mums priekšstatu apkārtējiem cilvēkiem. Ādas stāvoklis ir viens no galvenajiem kritērijiem, pēc kā nosakām cilvēka aptuveno vecumu. Nav retums, kad neveselīga sejas un arī ķermeņa āda rada iespaidu, ka esam daudz vecāki kā patiesībā. Ādas pareiza kopšana ir svarīga, lai tā vienmēr būtu starojoša un atbilstoša mūsu gadiem. Tālāk lasiet par dažiem ieradumiem, kas noteikti palīdzēs saglabāt starojošu un veselīgu sejas ādu.

Dzeriet ūdeni

dermatologsGan mani personīgie, gan ārstu novērojumi liecina, ka liela daļa cilvēku ikdienā patērē ļoti maz vai pat nemaz tīra ūdens. Bet mūsu ķermenim tas ir vitāli nepieciešams, lai tas justos komfortabli. Pēc ūdens izslāpis ķermensi liek ādai izskatīties plēcīgai un sausai. Ja pamēģināsiet vismaz nedēļu ik dienas izdzert divus litrus tīra ūdens, tad pozitīvas izmaiņas redzēsiet ne tikai sejas ādā, bet arī vispārējā pašsajūtā.

Atsakieties no ātrajām uzkodām

ātrās-uzkodasĀtri pagatavojamajā ēdienā un pusfabrikātos ir ļoti daudz tādu vielu, kas aizsprosto mūsu ķermeni. Ja šādu pārtiku lieto regulāri, tad sejas un ķermeņa ādu var nomocīt dažādi izsitumi, pumpas, apsātrums un arī neveselīga nokrāsa. Tie ir toksīni, kas uzkrājas organismā un mēģina no tā tikt ārā arī ar ādas palīdzību. Zinu tiešām daudzus cilvēkus, kas, izmainot savu ēdienkati, ir iespaidīgi izmainījuši savu izskatu un ādas veselību. Tīrs iekšējais ķermensi palīdz būt tīram un veselīgam arī ķermenim ārpusē, jo āda ir vistiešākais atspulgs tam, kas notiek ar mūsu iekšējo orgānu veselību. Ja neticiet – paeksperimentējiet!

Kustības svaigā gaisā

Ņemot vērā, ka liels ir to cilvēku īpatsvars, kas gan darba dienas, gan arī brīvdienas pavada birojos, telpās, pie datoriem, televizoriem un uz dīvāniem, tad skaidri ir zinams, ka šo cilvēku āda un ķermenis alksts pēc svaiga gaisa. Vislabākais variants ir fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, jo tā var gūt dubultu labumu. Ar skābekli apgādāts un labi izkustējies ķermenis vienmēr izskatās daudz labāk. Sejas ādas nokrāsa noteikti uzlabosies, ja iesviesīsiet savā ikdienā šādu lielisku paradumu.

Dermatologa padoms

Ja jums ir problemātiska āda, bet nav neveselīgu ieradumu un saslimšanu, kas to var izaisīt, tad labs palīgs var būt arī dermatologs. Viņš var ieraudzīt cēloņus, kas rada ādas diskomfortu vai nepatīkamas reakcijas. Dermatologs arī konsultēs par profesionālu ādas kopšanu. Ja visu laiku ādas problēmu nav bijis, bet ir pēkšņa reakcija, izsitumi vai alerģija, tad piesaki vizīti pie dermatologa jau tuvākajam laikam, lai uzzinātu izmaiņu cēloni un veidu, kā to novērst.

Tags: , , , ,