Īstermiņa kredīti internetā.

īstermiņa kredīti internetā

 

 

 

 

 

 

Kļuvuši populāri pēc trekno gadu beigām, īstermiņa kredīti internetā sāka savu slavas gājienu daudzu gadu garumā, bet piedzīvoja arī to, ka šis burbulis, tā pat kā visi ekonomiskie burbuļi kādreiz, sprāgst. Kā tas izpaudās? Pavisam elementāri! Cilvēkiem sāka rasties grūtības izdevumus atmaksāt un zaudētājos palika ar vien vairāk aizdevēju, jo gluži vienkārši, nebija iespējas vairāk kvalitatīvi nodrošināt sava biznesa attīstību, jo lielākā daļa nevis parādus atdeva, bet tikai aizņēmās un krāja līgumsodus, kas arī netika maksāti. Rezultātā ar garu degunu palika visi, izņemot parādu piedziņas kompānijas, kuriem šie aizdevumi tika cedēti, lai vismaz šādā veidā būtu iespēja atgūt kaut daļu no izsniegtajiem aizdevumiem.

Risinājums!

Pēc tam kad sarosījās ne tikai kreditori, bet arī attiecīgās iestādes, radās iespēja šo problēmu risināt. Risināšana veicās salīdzinoši labi un tika ieviesti daži nosacījumi, kas lika sasparoties ne tikai aizdevumu devējiem, bet arī kredītu ņēmējiem. Lai gan iesākumā par to nebija īsti priecīga neviena no pusēm, tomēr šādi ir labāk kā pirms tad un to atzīst gan tie, kuri aizņemas, gan tie, kuri aizdod. Tika ieviestas sekojošas regulas:

  • Drīkst aizņemties personas, kas nav jaunākas par 20 gadiem. Jaunākām personām aizdevuma iespējas ir liegtas;
  • Aizdevumus neizmaksā nakts stundās. Lai arī tas darbojas jau sen, šāds oficiāls lēmums ir pieņemts tikai pagājušā mēnesī un stājas spēkā no nākošā gada;
  • Kredīti internetā ir pieejami personām ar stabiliem ienākumiem un darba vietu, kas nozīmē to, ka aizdevējam ir tiesības pieprasīt bankas konta izrakstu par ienākošajiem maksājumiem, lai pārliecinātos par to, ka aizdevumu būs iespējams atmaksāt.

Kredītu sfēra tiek regulēta vēl vairāk kā līdz šim. Ir cilvēki, kas vēlas šos kredītus likvidēt pavisam, bet tas, savukārt, novestu pie citām, vēl lielākām problēmām ne tikai kreditēšanas sfērā, bet arī cilvēku ikdienā. Tādēļ, par labāko risinājumu tika atzīta to ierobežošana un papildus noteikumu piemērošana.

Lojalitāte.

Lojalitāti savā starpā novērtē ne tikai ģimenes locekļi, bet arī pakalpojumu sniedzēji. respektīvi – ja klients ir uzticams un lojāls, tad parasti tādam tiek piemēroti dažādi bonusi un atlaides. Agrāk bija populārs piedāvājums par katru uzaicināto draugu nopelnīt 5 – 10 latus, bet šādas akcijas nu ir aizliegtas. Saviem lojālajiem klientiem aizdevēji piedāvā atlīdzināt, palielinot kredītlimitu. Tas nozīmē to, ka katrs veiksmīgi atmaksātais aizdevums, nodrošina iespēju nākošajā reizē aizņemties vairāk. Daži kreditori šādi palielina klienta kredītlimitu pat par vairākiem tūkstošiem eiro, ja aizdevējs sevi definē kā ilgtermiņa kredītu izsniedzēju un par vidēji 50 – 150 eiro, ja aizdevējs ir īstermiņa kreditors. Summas var palielināties līdz maksimālajai pakāpeniski vai arī pēc pirmā atmaksātā kredīta.