Izdevīgākais kasko apdrošināšanas piedāvājums no Manapolise.lv!

            manapolise.lv (1)Pierasts domāt, ka kasko apdrošināšana jau nu gan nav tā, kuru varētu iegādāties internetā. Labu laiku tā bija tiesa, jo dažādajās interneta apdrošināšanas tirgošanas vietnēs ātri un ērti varēja iegādāties tikai octa, tomēr nu jau labu laiku interneta tirgošanās priekšrocības var izmantot arī kasko apdrošināšanas tīkotāji!

            Šāda veida polises pirkšana diži neatšķiras no octa iegādes, nepieciešams tikai pirms piedāvājumu aplūkošanas nepieciešams ievadīt nedaudz vairāk informācijas (papildus būs jānorāda arī auto tirgus vērtība, jaunākā vadītāja stāžs un jaunākā lietotāja vecums – standarta lietas, kuras vaicās arī jebkurā apdrošināšanas birojā). Pēc informācijas ievades jau pēc pāris minūtēm varēsi aplūkot visu lielāko Latvijas apdrošinātāju kasko apdrošināšanas polišu cenu piedāvājumus. Vietne tavā vietā atlasīs vislētāko piedāvājumu, bet, protams, ja tev iepaticies kāds konkrēts apdrošinātājs vai ir kādi citi apsvērumi, varēsi izvēlēties arī nedaudz dārgāku apdrošinātāju.

            Kasko apdrošināšanas iegāde internetā ir labs veids, kā ietaupīt, iegādājoties šo visai dārgo apdrošināšanas pakalpojumu. Kasko apdrošināšana ir īstā izvēle gadījumā, ja tava auto vērtība ir visai liela – tā apdrošinās pret ceļu satiksmes negadījumiem, dabas stihijām (piemēram, vētrām, krusu, zibeni), vandalismu un trešās personas pretlikumīgām darbībām, zādzību vai laupīšanu, kā arī mazākām ķibelēm, piemēram, stikla plīsumam utt. Bieži vien, ja pērc mašīnu līzingā, kasko apdrošināšana ir obligāta prasība, jo kasko apdrošināšana sedz arī zaudējumus gadījumos, kad ceļu satiksmes negadījumā vai transportlīdzekļa bojājumos vainojams pats apdrošināšanas ņēmējs – tas palīdz bankai vai citai iestādei, kas izsniedz līzingu, nodrošināties pret automašīnas vērtības lielu kritumu.

            Kasko cenas aprēķinā tiek ņemta vērā informācija par transportlīdzekļa vecumu un vērtību, tā marku un modeli, autovadītāja vecumu un stāžu, to, vai transportlīdzeklis ir fiziska vai juridiska persona, kasko ņēmēja apdrošināšanas vēsture, izvēlētais apdrošināšanas segums kā arī polises darbības teritorija. Tavu laiku īstā kasko piedāvājuma meklēšanā noteikti krietni ietaupīs kasko kalkulators, kas īstā laikā no tevis sniegtās pamatinformācijas spēs uzrādīt apdrošināšanas piedāvājumus, tādējādi izvairoties no nepieciešamības tos meklēt visu apdrošinātāju mājaslapās vai, vēl ļaunāk, doties uz pārrunām klātienē. Manapolise.lv ir ātrs, lēts un moderns veids, kā iegūt izdevīgākos dažādu veidu apdrošināšanas piedāvājumus, ietaupot tavu laiku un enerģiju. Nav jābaidās, ka uz vietas pie apdrošinātāja saņemsi labāku piedāvājumu – visai bieži novērots tieši pretējais! Apdrošinātāji jau labu laiku sapratuši, ka īstais ceļš uz panākumiem ir tieši caur tirgošanos internetā, tādēļ bieži vien pakalpojumi uz vietas birojā ir pat dārgāki.

Tags: ,