Izdevīgākie piedāvājumi vasaras riepām, sadzīves tehnikai un precēm aktīvai atpūtai!

vasaras riepasBez pārmaksas un ļoti izdevīgi? Apmeklē interneta veikalu 220.lv – interneta veikalā atradīsi atpazīstamu zīmolu preces un iekārtas mājai un birojam, brīvā laika pavadīšanai, kā arī dažādiem dārza darbiem un skaistumam. Lielā piedāvājumā sadzīves tehnika virtuvei, fitnesa preces un aksesuāri un inventārs, datortehnika, mobilie telefoni un citi. Tāpat diezgan plašā preču klāstā iecienītāko ražotāju sezonālas riepas, kuras tavai automašīnai drošu un ērtu braucienu.

Pieturoties siltākam laikam, vienmēr ir vēlme aktīvāk pavadīt savu brīvo laiku. To jautājumu ir iespējams atrisināt ar skrituļslidu nopirkšanu – laba atpūta un fitness vienlaikus. 220.lv tiešsaistes veikala sortimentā katru reizi iespējams sameklēt iecienītāko stilu skrituļslidas pieaugušajiem un mazākajiem skrituļotājiem. Drošības pēc nopērc aksesuārus – ķiveri un locītavu sargus, kas aizsargās no nopietniem sasitumiem kritienu gadījumos. Brīvā stila skrituļslidas, slaloma skrituļslidas, fitnesa veida u.c. no Powerslide, Spokey un citām preču zīmēm. Vienmēr tādās aktivitātēs lieti noder videokamera, kas uzfilmētu gan maršrutu, gan fiksētu interesantus atgadījumus. Konkrēti tādam mērķim ir paredzēta Go Pro videokamera, kuras video ierakstīšanas funkcijas ir iespējotas tā, ka ir gan kvalitatīva skaņa, gan arī teicama attēla kvalitāte. Dārzkopības entuziastiem būs noderīgi piedāvājuma klāstā zāles pļāvēji. Nozīmīgi nopirkt mauriņa apstākļiem un pļaušanas platībai piemērotāko zāles pļāvēju, kurš vienā mirklī īpašumam piešķirs sakoptu skatu. Stiga un citu ražotāju zāles pļāvēji . Mazākām platībām iespējams nopirkt zāles pļāvēja robotu, kas patstāvīgi nopļaus zālāju, ļaujot tev atpūsties un izbaudīt skaisto laiku.

Mājai nepieciešama jauna veļasmašīna? Ielūkojies interneta veikala klāstā un pērc pēc lielumiem piemērotāko veļasmašīnu. Preču sarakstā gan veļasmašīnas ar frontālo veļas ievietošanas pozīciju, gan ar TOP. No augšas “lādējamās” veļasmašīnas ir mazāka tilpuma, līdz ar to ģimenēm ar lielāku cilvēku skaitu ieteicama frontālās ielādes veļasmašīna. Bez šīm precēm interneta veikals klientiem piedāvā izpētīt un nopirkt datoru un to iekārtu preces. Kā vienas no tādām precēm ir stacionārie datori ikdienas lietošanai un darbam. Sacionārie datori ir jaudas ziņā pārspēj portatīvos datorus, tiem ļoti ērti, ātri un viegli nomainīt datora komponentes. Jo īpaši stacionārais dators ieteicams, ja darbojies ar apjomīgām datorprogrammām. Piemēram, arhitektūras un inženierijas programmatūru, video un audio montāžas programmu. Stacionārie datori no tādiem elektronisko iekārtu ražotājiem kā Atomik, Eko Gaming, Kopa u.c. Visu vari nopirkt kopā un neizejot no mājas! Interneta veikals dod iespēju pirkt pilnīgi visas vajadzīgās preces mājoklim, dārzam, biroja ērtībām, atpūtai. Arī auto preces! Ziemas un vasaras riepas automašīnai no Hankook, Michelin, Kingstar, Infinity un vēl vairāk nekā 15 automašīnas riepu zīmoliem par izdevīgām cenām. Grūti atrast sev atbilstošāko? Sazinies ar 220.lv konsultantiem – viņi tev sniegs atbalstu atrast labāko risinājumu!