Izdevīgi Asus viedtālruņi.

asusshop.lv viedtālruņiTiem, kuri izvēlas Asus tehnoloģijas, laba ziņa bija tā, ka uzņēmums paziņoja par viedtālruņu ražošanu. Mobilo sakaru tirgus attīstas neiedomājamos tempos un pašlaik tirgū ir pieejami dažāda veida un izmēra viedtālruņi, kas ir atšķirīgi pēc to operētājsistēmām, cenas, izmēra un vēl dažādiem parametriem, turklāt tos lieto teju viena ceturtā daļa pasaules iedzīvotāju un prognozē, ka lietotāju skaits tuvākajos gados tikai augs. Ierīcēm kopumā, ne tikai viedtālruņiem, galvenā īpašībā ir tās funkcionalitāte un arī cena. Mobilie tālruņi un viedtālruņi, mūsdienās, kalpo kā datu nesēji un arī uzglabātāji un bieži vien zvanīšana ir tikai viena no daudzajām funkcijām, ko ierīce nodrošina.

FonePad.

FonePad apvieno planšetdatora un mobilā tālruņa funkcijas vienā ierīcē. Šīs ierīces tiek sauktas par fabletēm, kas sevī ietver divus angļu valodas vārdus – phone (telefons) un tablet (par tabletēm dēvē planšetdatorus). Šī ierīce ir ar 6.9 collu lielu ekrānu, kas palīdz ērti pārlūkot datus un veikt ar tiem nepieciešamās darbības. Ar šiem ekrāna parametriem Asus lauza visus stereotipus par viedtālruņiem un to ekrāna izmēru, jo šis bija pirmais 7 collu izmēra tālrunis tirgū. Ierīces ļoti labi pērk, pat par spīti tam, ka parasti tirgū ir pieprasīti 4 collu viedtālruņi.

PadFone.

PadFone tika laists tirgū pirms diviem gadiem un šī ierīce pārsteidza daudzus, tajā skaitā arī skeptiķus. Arī šī ierīce, līdzīgi kā FonePad ir ar 7 collu ekrānu un klaviatūras pieslēgvietu. Lai planšetes ekrānā varētu redzēt informāciju, ko satur viedtālruņa atmiņa, nepieciešams to pieslēgt pie planšetes un visi dati tik sinhronizēti automātiski. Divu gadu laikā ierīce ir modernizēta un piedāvā ne tikai 7 collu planšeti ar 4 collu viedtālruni, bet arī 10 collu planšeti un 4.7 collu lielu tālruni.

Asus viedtālruņi ( http://www.asusshop.lv/asus-viedtalruni/ ), tā pat kā citas Asus ražotās datortehnoloģijas, sevī apvieno ne tikai izcilu dizainu, bet arī perfektu funkcionalitāti un piedāvājumu, kas bieži vien ir trūkums citām tirgū atrodamajām tehnoloģijām.