Izdevīgs aizdevums ar zemām procentu likmēm un ikmēneša maksājumiem

 

Ja vēlaties aizņemties lielāku naudas summu, bet negribat nokļūt negausīgu kreditoru rokās, maksājot lielus procentus, tad risinājums būs hipotekārais kredīts no nebanku aizdevēja „Latvijas Hipotēka”. Aizdevējs nodrošina dažāda veida hipotekāros kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, izdevīgas procentu likmes, elastīgus atmaksas termiņus un individuāli pielāgojamus ikmēneša maksājumus.

aizdevumsTradicionāli ir radies iespids, ka hipotekāro kredītu noformē tikai nekustamā īpašuma iegādei. Jā, tās ir viens no populārākajiem veidiem, kā izmantot hipotekāro kredītu. Bet „Latvijas Hipotēka” zina, ka iedzīvotāju vajadzības ir dažādas.

Ne visiem nepieciešams iegādāties savu māju vai dzīvokli. Ļoti daudziem, piemēram, savs īpašums jau ir, bet tas ir sliktā stāvoklī, nav ar ērtībām un neatbilst ģimenes locekļu vajadzībām. Tādi īpašumi ir gan lauku, gan pilsētu teritorijās.

Un „Latvijas Hipotēkas” aizdevums var palīdzēt sakārtot īpašumu. Remontam, rekonstrukcijai un labiekārtošanai nepieciešamo naudu var saņemt ar izdevīgiem procentiem un atdot pat 10 gadu laikā.

Hipotekārais kredīts pret nekustamā īapšuma ķīlu tiek izsniegts ne tikai īpašuma iegādei vai remontam, aizdevumu var izmantot dažādu pirkumu vai plānu īstenošanai, klientam par to nav jāatskaitās, naudas pielietojums var būt brīvi izvēlēts.

Vēl „Latvijas Hipotēka” veic kredītu apvienošanu un pārkreditāciju, lai palīdzētu tiem iedzīvotājiem, kuri nokļuvuši grūtā finansiālā situācijā, vai arī vēlas atbrīvoties no neizdevīgām kredītsaistībām un ietaupīt. „Latvijas Hipotēka” ir pretimnākoša un izskata katra klienta individuālo situāciju, piedāvājot vairākus iespējamos sadarbības scenārijus.

Hipotekāie kredīti tiek izsniegti gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Uzņēmējiem tā ir iespēja iegūt atbalstu un iepludināt uzņēmuma apritē papildus līdzekļus, attīstīties, iegādāties jaunas iekārtas.

Aizdevumu noformē gan jau pelnošiem, gan vēl tikai topošiem uzņēmumiem. „Latvijas Hipotēka”saviem juridiskajiem klientiem nodrošina arī kvalitatīvu juridisko palīdzību un atbalstu dokumnetācijas un grāmatvedības sakārtošanā, jo uzņēmums veiksmīgs un pelnošs var būt tikai tad, ja papīri ir sakārtoti.

Ja arī jūs interesē iespēja noformēt izdevīgu hipotekāro aizdevumu, tad ieskatieties mājaslapā latvijashipoteka.lv un aizpildiet kredīta pieteikumu.

Tags: , ,