Izmanto sem.lv mājas lapas izveides servisu

mājas lapu izveideAttīsti klientu servisu un informē klientus.  Izpildi mārketinga nodomus, apvienojot uzņēmuma korporatīvās identitātes izveidi. Tāpat arī  izveido labas kvalitātes uzņēmuma mājaslapu un īsteno mobilo lietotņu piedāvātās iespējas.
VEIDO UZŅĒMUMA IMIDŽU AR KVALITATĪVA LOGOTIPA UZLABOŠANU
Nojausmu par uzņēmuma tēlu un tā identitāti var veicināt ar labas kvalitātes uzņēmuma mājaslapas izveidošanu.
Perfektu un firmai attiecīgu logo izveidos dizaina vai interneta risinājumu firmas pieredzējušu dizaineru pavadībā.
Mākslinieciskie projektētāji izveidos dažādas ideju skices un pēc atbilstošākā varianta saskaņošanas izveidos korporatīvo identitāti.
MĀJASLAPA KĀ KOPORATĪVĀS IDENTITĀTES SIMBOLS
Lai esošie un iespējamie uzņēmuma klienti par uzņēmumu zinātu vairāk, vēlams radīt tā uzņēmuma mājaslapu.
Mājaslapa kalpos ne tikai kā informatīvs kanāls, bet arī kā vizītkarte un reklāmas kanāls internetā.
Uzņēmuma mājaslapa ir labs rīks tā mērķauditorijas informēšanā, peļņas palielināšanā, kā arī reputācijas un tēla radīšanā.
Pirms noteiktā sadarbības līguma noslēgšanas ar vienu no interneta risinājumu uzņēmumiem, viņi izveidos uzņēmuma mājaslapas specifikāciju konkrēti uzņēmuma vajadzībām. Tai skaitā dizains, nepieciešamā funkcionalitāte, izstrādes un uzturēšanas termiņi. Mājas lapas izveide tiek kvalitatīvi veikta uzņēmumā sem.lv.
Kad no iestādes puses būs apstiprināta mājaslapas specifikācija, varēs parakstīt sadarbības līgumu, saskaņot lapas vizuālo izskatu u.c. tās izveidē nepieciešamās prasības.
Firmas mājaslapai var radīt arī tās mobilo versiju, ko varēs lietot caur mobilajiem telefoniem. Taču uzņēmums iespējami vairāk iegūs, ja īstenos arī mobilo aplikāciju. Tā ne tikai radīs moderna uzņēmuma priekšstatu, bet arī būs labs reklāmas un PR instruments.
SASNIEDZ SAVUS KLIENTUS AR MOBILO APLIKĀCIJU
Mobilās aplikācijas izstrāde rada vairākas tās pielietojuma iespējas nekā uzņēmuma mājaslapas mobilā versija. Sākot ar interaktivitāti, neskaitāmu funkcionalitāšu nodrošināšanu rezervācija, pakalpojumu apmaksa u.c., kā arī virālā mārketinga rīku, firmas reputācijas un popularitātes radīšanā.
Ar uzņēmuma mobilo aplikāciju līdzdalību var virzīt uzņēmuma klientu attiecības, realizējot, piemēram, sadzīvē vērtīgu lietotnes finanšu plānošanai, uzturvielu materiāli, izglītojošs saturs utt.. Atkarībā no iestādes nodomiem var radīt mobilās lietotnes atpūtai vai komercijai. Zinātāji ieteiks labākos tehniskos un dizaina skicējumus dažādiem mobilo aplikāciju formātiem un mobilo ierīču operētājsistēmām (Android, iPad, iOS).
Visām mobilo ierīču operētājsistēmām ir savas tehniskās vajadzības, tādēļ ikvienai ir jāizstrādā unikāls mobilās aplikācijas tehniskais risinājums.