Jaunākās ziņas sporta nozarē – Focus.lv

sporta ziņas focus.lvGlobālie un Latvijas notikumi vienuviet. Ja tevi interesē jaunāko notikumu Pasaulē un Latvijā uzzināšana, lasi kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli.

Interneta ziņu portāla apmeklētāji atradīs aktuālās kultūras, auto, veselības ziņas, kā arī uzzinās par svaigākajiem notikumiem komercijā, finansēs un augstākajās tehnoloģijās.

JAUNĀKĀS ZIŅAS SPORTA NOZARĒ

Jaunākās ziņas par par notikumiem sportā, sacensību aizkulises un iecienītākosportistu karjeras attīstību apvienota absolūti sportiskākajā sadaļā “Sports”.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem saistoši raksti par sportistu gatavošanos un vispasaules valstu pārstāvju varbūtībām iegūt medaļas. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās sporta sacensības, kurās sportistu tūkstoši sacenšas par medaļām un rekordiem. Šajās sacīkstēs sportisti samērā bieži gūst individuālos un globālos rekordus.

Sporta ziņās gan par sporta veidu līderiem, pasaulē jau zināmu sportistu veikumu, labākajiem rezultātiem, gan par mūsu valsts sportistu cīņām un uzvarām.

VISS AKTUĀLAIS AUTO NOZARĒ

Autobraucējiem un cienītājiem interesējošas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un vietējiem jaunumiem auto nozarē. Sameklē ziņas par jaunākajām automašīnām, auto skatēm un sezonas aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas stils atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar pārvietošanos ar auto un auto līdzīgām ziņām.

Auto ziņas var būt ne tikai izzinošanas un izglītojošas, bet arī izklaidējošas un pat jautras.

JAUNĀKĀ LAIKA ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai pārliecinātos, kāds laiks gaidāms nedēļās pēdējās dienās, apskati laika ziņas!

Laika ziņu sadaļā atradīsi šodienas laika ziņu prognozi Rīgā un citās Latvijas novadu centros. Laika ziņu sadaļā ik dienas atradīsi izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev dos iespēju saplānot savas nedēļas nogali bez jebkādiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Paplašinātajā laika prognožu sadaļā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi orientēties, organizējot brīvdienas ārpus mājas un zinot, vai plānotā diena būs bez nokrišņiem vai galvenokārt mākoņaina.