Jubilejā vai izlaidumā uzdāvini fotosesiju

fotosesija visiem davanuserviss.lvKo uzdāvināt svētkos? Neskaitāmas idejas tavai izvēlei un iespējām. Standarta dāvanu vietā šoreiz dod priekšroku sajūtu rosinošām pārsteigumiem. Ielūkojies interneta dāvanu mājaslapā.Tur atradīsi nestandarta un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Interesanta brīvā laika pavadīšanas iespēja

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai kolēģus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Oriģināla aktivitāte adrenalīnu alkstošiem cilvēkiem būs izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Mīļotajam cilvēkam

Rūpēs par mīļoti cilvēku nopērc romantisku vai relaksējošu dāvanu SPA salonā vai kādā atpūtas namā. Tuviniekiem lieliska dāvana svētkos būs hobija nodarbību apmeklējums. Ikdienas priecīgo mirkļu radīšanai vajadzīgs tik mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

 

Svētki nāk ar dāvanām!

Ja gribi atrast interesantas un nebijušas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Karikatūras, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu trases un nedēļas nogales atpūta. Interesanto dāvanu uzskaitījums ir daudz garāks, tālab nekavējies un izdari pārdomātu pirkumu. Negaidīta dāvana svētkos izraisīs lielu sajūtu gammu un radīs patīkamu svinību garu.

Praktiskas dāvanu kartes

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros dzīves svētkos. Lai svinībās pārsteigtu ar vēlamo, pietiek ar dāvanu karti – tā ir iespēja izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Lai velti netērētu brīvos brīžus dāvanu iegādes drudža laikā, iegādājies dāvanu karti, jo tā būs praktiski pielietojama dažāda paaudžu cilvēkiem. Dāvanu karti var uzdāvināt piemeklētā aploksnē, bet lielāku saviļņojumu nodrošina netradicionāls noformējums.

Dāvanu karte ir efektīvs variants jautājumā, ko uzdāvināt tērim un mammai, dzīvesbiedram, labam kaimiņam, draudzenei, kāzu jubilejā u.c. zīmīgās dzīves jubilejās.