Kā saņemt aizdevumu pret auto?

kredīts pret autoNaudas aizdevums pret ķīlu ir ierasts pakalpojums visās kreditēšanas iestādēs. Visbiežāk ķīla tiek izmantota gadījumos, kad klients vēlas saņemt lielu naudas summu, kuras nodrošinājumam nepietiek ar regulārajiem ikmēneša ienākumiem. Lielu aizdevumu gadījumā par ķīlu tiek prasīts nekustamais īpašums. Salīdzinoši jauns, bet jau lielu popularitāti ieguvis ir kredīts pret auto. Klients var saņemt naudas summu, kas iekļaujas viņa automašīnas tirgus vērtībā. Mogo kredīts pret auto ir šobrīd kreditēšanas jomā klientiem viens no izdevīgākajiem piedāvājumiem, jo auto īpašnieks var saņemt aizdevumu pat līdz 90% apjomā no auto vērtības. Kādā veidā tad potenciālais klients var saņemt šo mogo piedāvāto kredītu pret auto?

Nosacījumi

Pieteikties aizdevumam pret auto var jebkurš auto īpašnieks, uz kura vārda ir reģistrēts auto bez apgrūtinājumiem. Tas nozīmē, ka automašīnai nedrīkst būt neapmaksāts līzings. Gadījumos, ja atlikusī līzinga summa ir neliela, mogo var izskatīt šo piedāvājumu un atrast abpusēji izdevīgu risinājumu, tomēr paturot atteikuma tiesības. Klientiem mogo piedāvājums ir izdevīgs, jo automašīnas izlaiduma gadam un modelim nav nozīmes. Tādēļ aizdevumam var pieteikties klienti ar dažādiem ienākumiem un dzīves līmeni. Tomēr jāņem vērā, ka automašīnas esamība nav vienīgais nosacījums, lai saņemtu mogo kredītu. Tik pat liela nozīme ir klienta kredītvēsturei, maksātspējai un ikmēneša ienākumiem. Visu šo informāciju kreditēšanas speciālists izanalizē un pieņem lēmumu par vai pret kredīta piešķiršanu. Tāpēc ir vērts neapdomīgi nesabojāt savu kredītvēsturi, jo šī informācija var samazināt klientam izredzes iegūt aizdevumu vēl daudzus gadus pēc negatīvo kredītsaistību izpildes. Jāatgādina, ka, piesakoties aizdevumam jebkurā kreditēšanas iestādē, klienta pienākums ir norādīt patiesu un pilnīgu informāciju par sevi, esošajām saistībām, ienākumiem un izdevumiem.

Līguma slēgšana

Pēc pozitīva lēmuma pieņemšanas, mogo darbinieks sazināsies ar jums un uzaicinās uz kādu filiāli vai apkalpošans punktu, lai noslēgtu aizdevuma līgumu. Klients dosies uz CSDD, lai pārreģistrētu automašīnu un nodotu to mogo īpašumā, kļūstot par tās turētāju. Jaunais statuss klientam saglabā pilnu lietošanas un pārvietošanās brīvību. Pēc auto pārreģistrācijas aizdevuma summa tiks ieskaitīta klienta bankas kontā. Turpmāko līguma laiku klients regulāri veic līgumā paredzētos ikmēneša maksājumus pilnā apjomā. Pēc saistību izpildes automašīna atkal tiek pārreģistrēta uz klienta vārda. Esošo klientu pieredze liecina, ka visu formalitāšu nokārtošana neaizņem vairāk kā vienu dienu.

Neparedzēti gadījumi līguma laikā

Dzīve ir tāda, kā ir. Negaidīti un arī nepatīkami atgadījumi iepriekš nebrīdina mūs. Ar ieķīlāto automašīnu var notikt ceļu satiksmes negadījums, to var arī nozagt. Šādos gadījumos klientam kā automašīnas turētājam ir nekavējoties jāsazinās ar mogo un jāraksta iesniegums. Mogo sazinās ar aprošinātājiem un tad ziņo klientam par iespējamajiem tālākajiem situācijas risinājumiem. Labā ziņa ir tā, ka mogo savā īpašumā esošajām automašīnām ir iegādājies KASKO un OCTA apdrošināšanas polises. Neplānota var būt arī vajadzība doties ar ieķīlāto automašīnu ārpus valsts. Mogo šādus braucienus atļauj, tikai pirms tam nepieciešams saņemt no uzņēmuma pilnvaru, kuru var noformēt jebkurā mogo filiālē.

Tags: ,