KASKO apdrošināšanas polise Tavam auto

kasko apdrošināšanas poliseAuto apdrošināšana kļūst arvien aktuālāka. Gan tādēļ, ka statistika negadījumu skaitam ar katru gadu aug, gan arī tādēļ, ka nekad nevaram paredzēt – vai nogadījums (vai arī kāda cita ķibele) nenotiks tieši ar Tavu auto. OCTA apdrošināšana ir vairāk pašsaprotama – nepieciešama katram transportlīdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē, līdz ar to jautājumu daudz nevajadzētu būt – ja ir auto, jābūt arī OCTA. Savukārt KASKO drīzāk ir papildus nodrošinājums, noderīgs, tomēr jālemj katram auto īpašniekam pašam – nepieciešam viņam, vai tomēr ne.

Prātīgākie, piesardzīgākie un tālredzīgākie auto īpašnieki tomēr izvēlas iegādāties KASKO, kā arī rūpīgi izvērtē sev izdevīgāko un labāko apdrošināšanas kompāniju piedāvājumu, kas atbilst visām prasībām un vajadzībām. Nav divu domu, ka drošība ir būtiska un apdrošināšanas polises iegādāšanās ir tas gadījums, kad der izpētīt dažādos apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus, lai spētu izvēlēties patiešām labāko pēc visām savām prasībām. Uzzināt atsauksmes, piedāvājumus, papildinājumus un noteikumus – vienmēr taču ir gan pienākumi, gan tiesības, tāpēc jāzina abi. Apdrošināšanas kompānija Compensa Latvijā darbojas jau piecpadsmit gadus, kopumā piedāvājot dažādas apdrošināšanas polises bet, ja šoreiz domājam par savu auto drošību, der iepazīties arī ar Compensa KASKO piedāvājumu. Compensa vīzija attiecībā uz transportlīdzekļu apdrošināšanu patiesībā skan ļoti vienkārši – transportlīdzeklim jābūt pasargātam no pilnīgi visiem būtiskākajiem riskiem, kas var rasties, to lietojot. Tieši tāpēc Compensa KASKO tiek dēvēta par visu risku apdrošināšanas polisi.

Kopumā, iegādājoties tieši Compensa KASKO polisi, tavs auto tiek apdrošināts pret apzagšanu vai nozagšanu, sasišanu, uguns un ūdens radītajiem bojājumiem, mājdzīvnieku vai savvaļas dzīvnieku radītajiem bojājumiem, numura zīmju zādzības gadījumiem un vēl vairākiem citiem lielākiem un arī sīkiem negadījumiem, kas tomēr ikdienā var būt vienkārši nepatīkami un lieki pārdzīvojumi. Ar Compensa KASKO pārdzīvojumu būs mazāk – drošības sajūta, ka apdrošinātājs par visu parūpēsies, palīdz. Būtisks faktors ir tas, ka Compensa piedāvā nomas auto, situācijās, kad pēc negadījuma auto būs remontā, kas atvieglo ikdienas gaitas. Tāpat tiek nodrošināta diennakts palīdzība uz ceļa, ja kas atgadījies auto un remonta iespējas tajā servisā, ko esi izvēlējies pats. It kā sīkumi – tomēr šādas priekšrocības krietni vien atvieglo ikdienu un komunikāciju starp apdrošinātāju un klientu. Tieši šādiem piedāvājumi un papildinājumi ir viens no iemesliem, kāpēc noteikti der iepazīties ar Compensa piedāvājumu un, protams, iegādāties KASKO savam auto.

 

Tags: , ,