Ko sniedz Bobcat noma?

minitraktex.lv21. gadsimtā ir absurdi kaut ko darīt neizmantojot dažādas palīgierīces, jo ar tehnikas palīdzību, jebkuru darbu ir iespējams izdarīt daudz ātrāk un bez liekām pūlēm. Ietaupītais laiks paliks vai nu Jūsu pašu brīvā lietošanā vai arī ir iespējams darbus paveikt ātrāk un rezultātu sagaidīt daudz agrāk. Bobcat ir mazā izmēra traktortehnika, kas palīdz būvdarbus padarīt daudz ātrāk un arī lētāk. Kādēļ lētāk? Tādēļ, ka vienmēr būs izdevīgāk noīrēt mini traktoriņu, nevis maksāt lielu naudu vienam cilvēkam, kas visu melno darbu padara ar savām rokām un lāpstu.

Ko var paveikt ar Bobcat?

Bobcat ne tikai rok, bet šis tehnoloģiskais brīnums arī frezē kokus, krūmus un celmus, un arī tīra stigas, grāvjus un aizaugušas pļavas. Bobcat traktoriņiem ir iespējams mainīt detaļas un pievienot, hidrauliskās šķēres, ar kuru palīdzību ir iespējams sagriezt kokus pat 40 centimetriem diametrā un pēc tam pārvietot citur iekraušanai vai nogādāšanai citur. Aprīkotie riteņi neļauj traktoram iegrimt slapjā zemē, smiltīs un tamlīdzīgā, ne pārāk pateicīgā darba vidē. Iekārtu var komplektēt pēc savā vajadzībām un tādēļ šie mini traktori ir tik universāli un ar plašu pielietojumu. Bobcat vadītāja kabīne ir gana plaša, lai veiksmīgi varētu pārredzēt visu darbu teritoriju. Tie arī palīdz izlīdzināt zemi, kas ir svarīgi, jo nevienam nepatīk ka pagalms vai dārzs izskatās izārdīts un nesakopts.

Kur pieejama Bobcat noma?

Mini traktoru noma ir pieejama uzņēmumā SIA MinTrakTex. Tas ir dibināts pirms septiņiem gadiem un piedāvā gana plaša profila pakalpojumus, piedāvājot gan rakšanas darbus un arī teritorijas labiekārtošanu. MinTrkTex piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst arī kanalizācijas izbūves darbi un teritorijas labiekārtošana. Pakalpojumu plašais klāsts, norāda uz to, ka uzņēmuma pārstāvji ir speciālisti šajā nozarē. Ņemot vērā to, ka visi šie darbi ir savstarpēji saistīti, nav pamats uztraukumam par to, ka tir varētu būt pārāk haotiski.