Kredīts, lai iegādātos datoru mācībām.

kredītiKā, mēs visi jau zinām, mūsu darba kvalitāti iespaido daudz un dažādi faktori. Mācības nu jau arī Latvijā paliek ar vien virtuālākas, gan skolās gan universitātēs un mūsdienās neatņemama sastāvdaļa no mācībām ir dators. Katram cilvēkam ir prātīgi jāizvērtē, kas būtu labāk piemērots, katra personiskajām vajadzībām, skolēniem skolas gaitās iespējams ir nepieciešams stacionārais datos, turpretī studentiem, kuriem bieži vien nākas datorus izmantot arī universitātē vairāk piemēros būs portatīvais dators. Lai vai kā, domāju, ka varam piekrist, ka lai darbs noritētu kā plānots ir nepieciešams uzticams dators, kurš nepievils, kā arī cena ir viens no noteicošākajiem faktoriem. Datoru cenas tirgū svārstās un ne vienmēr var saprast, kurš tad būtu tas vispiemērotākais mūsu vajadzībām.

Datoru cenas Latvijas tirgū ir sākot no 200 līdz pat vairāk kā 1000 eiro. Ne kurš katrs cilvēks var atļauties tik lielu daļu no sava budžeta uzreiz nolikt malā datoram. Pastāv alternatīva, ņemt kredītu, lai iegādātos datoru, protams izvēloties šo variantu ir svarīgi izvērtēt jau augstāk minētos faktorus. Kredīta ņemšana, lai iegādātos datoru ir lieliska alternatīva cilvēkiem, kuriem ir regulāri ik mēneša ienākumi, bet kuri nav gatavi vai spējīgi uzreiz maksāt tik lielu summu. Papildus datora izmaksām ir vērts arī apsvērt datora apdrošināšanu kā arī citas nepieciešamas lietas, kā, piemēram, datora somu tā pārvietošanai, ja tas ir portatīvais dators, turpretī ja tas ir stacionārais dators, arī tam nāk klāt papildus izmaksas, kā monitors, pele, klaviatūra, kas būtu pats nepieciešamākais šajā gadījumā. Kā arī nu ir pieejamas planšetes, kurām var pievienot klaviatūru, šāds variants varētu būt vispiemērotākais dinamiskam dzīves veidam, jo tas ir ļoti viegls, viegli pārvietojams, kā arī svars tam ir daudz mazāks salīdzinājumā ar portatīvajiem datoriem. Ir vairāki kredītu veidi, kas ir pieejami datora iegādei:

 

Ātrie kredīti

Ir vairāk piemēroti cilvēkiem, kuri ir pārliecināti, ka pavisam drīz jau būs spējīgi šo summu atdot. Turpretī cilvēkiem, kuriem ir stabili ik mēneša ienākumi ir vērts apspriest citus kredīta veidus

Līzings

Līzings ir piemērots variants cilvēkiem, kuri ir pārliecināti par savām apmaksas spējām, jo ja netiek apmaksāti ik mēneša kredīti, parādu piedzinēji ir tiesīgi atņemt šo ieķīlāto datoru. Līzingiem mēdz būt zemāki kredītprocenti kā citiem kredītu veidiem, Šis ir salīdzinoši izdevīgs kredīt veids, jo to parasti izsniedz uz 36 mēnešiem, tas nozīmē ka arī to pārmaksa nebūs pārāk liela.

Patēriņa kredīts

Lielākiem pirkumiem patēriņa kredīts ir visizplatītākais kredītu veids. Ja izvēlaties šo variantu ir vērts sīki izpētīt cik daudz jūs pārmaksājat un vai tas ilgtermiņā nepārsniedz paša datora vērtību.

 

Jebkurā gadījumā, ņemot kredītu par datoru sanāks samaksāt vairāk kā tam ir norādīta sākuma cena, jo ir jāmaksā procenti kredīt aizdevējam, tādēļ ir vērts izvērtēt visus plusu un mīnusus katram kredīta veidam.

Tags: , ,