Kredīts pret auto ķīlu.

mogo.lv kredīts pret auto

mogo.lv kredīts pret auto

Kad maciņš kļuvis par plānu priekš kāda lielāka pirkuma veikšanas, neatkarīgi no tā vai tas ir jauns ledusskapis vai remonts dzīvoklī, nākas meklēt iespēj iegūt papildu līdzekļus, lai šīs nepieciešamības varētu īstenot. Kredīts nozīmē finansiālu atbildību uz noteiktu laika posmu un noteikti prasa atbildību pret savām finansēm, jo aizdevuma neatmaksāšanas sekas ir nepatīkamas, un ar problēmām nevēlas saskarties neviena no darījumā iesaistītajām pusēm. Kredīts pret auto ķīlu ir risinājums situācijas, ja nav vēlēšanās riskēt ar saviem ikmēneša ienākumiem gadījumā, ja rodas aizdevuma atmaksas problēmas.

Kas var aizņemties?

Kā jebkuram aizdevumam, arī Mogo piedāvātajam kredītam pret auto ķīlu ir savi noteikumi. Automašīnai ir jābūt uz kredīta ņēmēja vārda. Kredīta ņēmējam ir jābūt pilngadīgam, ar nesabojātu kredītvēsturi un auto, kas nav vecāks par 25 gadiem. Automašīnai ir jābūt ar izietu tehnisko apskati un tai obligāta ir OCTA apdrošināšanas polise. Ja vēlamā aizdevuma summa ir virs 5000 eiro, tad automašīnai uz aizdevuma laiku ir nepieciešama arī KASKO apdrošināšana. Auto netiek paturēts kā ķīla un ar to var turpināt braukt ikdienā. Kredīts pret auto ķīlu ir izdevīgs tieši šī iemesla dēļ, jo automašīnas īpašnieka nav jāuztraucas par to, ka visu kredīta laiku būs nepieciešas uz darbu doties ar velosipēdu vai autobusu.

Ka kredītu var izmantot?

Protams, ka kredīts jebkurā banku vai nebanku kredītiestādē tiek ņemts tādēļ, ka ir radusies nepieciešamība pēc papildus finansēm, kas ir lielākas par ikmēneša ienākumiem. Mogo.lv piedāvā kredītu pret auto ķīlu arī tad, ja nepieciešas iegādāties jaunu automašīnu vai arī, ja esošajā auto ir nepieciešamība iemontēt gāzes iekārtu, lai braukšanu padarītu lētāku un izdevīgāku. Kredīts pret auto ķīlu tiek piešķirts līdz pat 90% apmērā no automašīnas vērtības uz laiku no 3 – 60 mēnešiem. Pieteikuma izskatīšana un aizdevuma noformēšana prasa vien pāris stundas, turklāt nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta jau tajā pašā dienā! Aizdevums nevar tikt piešķirts, ja automašīna ir iegādāta līzingā un par to vēl tiek veikti ikmēneša maksājumi.

Piesakies un uzzini vairāk, spiežot uz saites - https://www.mogo.lv/lv/ka_tas_darbojas/kredits-pret-auto/