Kur griezties, lai izveidotu mājas lapu

mājas lapu izveidePilnveido pastāvīgo pircēju servisu un informē pircējus.  Īsteno mārketinga ieceres, nostiprinot tā identitātes pilnveidošanu. Tāpat arī  izstrādā labas kvalitātes mājaslapu un īsteno mobilo aplikāciju piedāvātās iespējas.
LOGO – GRAFISKA UZŅĒMUMA IDENTITĀTE
Nojausmu par uzņēmuma tēlu un tā identitāti var veicināt ar labas kvalitātes uzņēmuma mājaslapas izstrādi.
Akceptē dizaina vai e-risinājumu firmu sniegtos pakalpojumus korporatīvās identitātes veidošanā. Speciālisti radīs uzņēmuma imidžam un nodomiem saskanīgu vizuālo identitāti.
Mākslinieciskie projektētāji radīs vairākas ideju skicējumus un pēc atbilstošākās variācijas saskaņošanas izveidos firmas tēlu.
MĀJASLAPU IZSTRĀDE
Firmas mājaslapas izstrādāšana garantēs esošo un iespējamo klientu informētību par uzņēmuma norisi, iecerēm u.c. informāciju.
Tā strādās ne tikai kā informatīvs kanāls, bet arī kā uzņēmuma vizītkarte un reklāma globālajā tīmeklī.
Mājaslapa iestādes tēla un reputācijas radīšanai, pircēju un mērķauditorijas informēšanai, pircēju pakalpojumu funkcijai, peļņas palielināšanai.
Vispirms tiks izveidota uzņēmuma mājaslapas specifikācija konkrēti uzņēmuma paredzētajiem mērķiem un vajadzībai.
Pirms uzņēmuma mājaslapas nodošanas uzņēmuma pārvaldībā lapas izstrādātāji veiks tās darbības pārbaudi testa režīmā. Izkontrolēs vizuālā noformējuma nianses, grupu darbības un nepieciešamības gadījumā izlabos tehniskās kļūdas.
Lai mērķauditorija un esošie klienti spētu uzņēmuma mājaslapai komfortabli sasniegt no mobilās ierīces, ir ieteicams uzņēmuma mājaslapai izstrādāt mobilo versiju. Neapšaubāmi ir cita iespēja – izstrādāt mobilo aplikāciju. Tā var kļūt par noderīgu reklāmas un PR instrumentu un dot uzņēmumam vairākas privilēģijas: sasniegt viedtālruņu patērētāju segmentu, palielināt esošo un potenciālo uzņēmuma klientu paļāvību, konstruēt laikmetīgas firmas imidžu u.c.
MĀRKETINGA IECERĒM IZMANTO MOBILĀS LIETOTNES
Mobilās aplikācijas var saskaņot konkrēti firmas mārketinga mērķiem un nepieciešamībai. Kā piemēram rezervācijas vai servisa apmaksas sistēma, datu bāze, kā arī uz esošiem un potenciāliem klientiem vērstu ziņojumu izplatīšanas kanāls.
Jāzina, ka dažādu mobilo ierīču operētājsistēmām ir citādākas izstrādes vajadzības. Tādējādi lietpratēji sevišķu uzmanību pievērš to tehniskajam un mākslinieciskā noformējuma risinājumam.