Kur nopērkama RGJ produkcija?

rgj.lv dūmvadi, krāsnisDaudzi, iespējams, apgalvos, ka Latvijā ražošana un uzņēmējdarbība ir gaužām apsīkusi, taču patiesībā tā nemaz nav. Šāds iespaids varētu rasties tādēļ, ka daudzi nodarbojas vairāk ar eksportu, nekā savu produktu realizēšanu vietējā tirgū, kas tiek darīt viena iemesla dēļ – nav maksātspējas vai arī pieprasījuma. Bet joprojām netrūkst tādu ražotāju, kas izvēlas iepriecināt klientus gan Latvijā, gan citur Eiropā vai tālāk pasaulē, un, kamēr viņiem tas izdodas, ir tikai normāli, ka par tiem stāsta vairāk. Uzņēmums RGJ savu gājienu ražošanas pasaulē sāka pirms vairāk kā 10 gadiem un ir lielisks piemērs tam, kā ar neatlaidību un lielu darba prieku, Latvijā var attīstīt savu biznesu līdz līmenim, kad nav nepieciešama reklāma un veiksmīgi tiek sperti pirmie soļi, lai iekarotu tirgu arī Eiropā.

Ko ražo?

Ja ņem vērā to, ka Latvija atrodas tajā laikapstākļu zonā, kurā ir sastopami visi četri gadalaiki, tad loģiski, ka vēlā rudenī, ziemā un agrā pavasarī, nevienam nav vajadzīgs salt, tādēļ dzīvojamās mājās tiek ieprojektēta un iebūvēta apkures sistēma. To, kādā veidā telpas tiks apsildītas, izvēlas katrs pats, jo nav viens noteikts standarts, kādam obligāti būtu jābūt, ja runa ir par apkures sistēmām. Bet tomēr ir viens nerakstīts, bet ļoti pašsaprotams noteikums – tai ir jābūt drošai, it sevišķi pret uguni, jo tā vistiešākajā mērā ir ar to saistīta. Mūsdienās tas ir viegli realizējams, jo tieši RGJ produkcija ir priekš tam veidota. Uzņēmums ražo nerūsējoša tērauda dūmvadus, ko var gan iebūvēt jaunā projektā, gan ar tiem ir iespēja uzlabot un pilnveidot jau esošo skursteni.

Kā iegādāties?

Ja RGJ produkcija ir Jūs ieinteresējusi, tad nepieciešams doties uz vietni www.rgj.lv un izvēlēties visu to, kas ir nepieciešams tieši jūsu dūmvada izveidē vai uzlabošanā. Starp visu pieejamo preču klāstu izvēlaties sev nepieciešamo un nosūtīt individuālu cenu aprēķina pieprasījumu internetā. Kādēļ šādi? Tādēļ, ka izmantojot šo iespēju, cenas uzzināsiet daudz ātrāk! Kad tas izdarīts, droši varat vienoties par to saņemšanu!