Labākie vitamīni vīriešiem – Apotheka.lv interneta aptiekā

apotheka_interneta_aptieka (1)Ar vitamīniem iespējams paaugstināt dzīves tonusu un uzturēt savu veselību perfektā stāvoklī. Vitamīni ir nepieciešami ne tikai sievietēm un bērniem, bet arī vīrietim. Bieži vien pat vīriešiem ir nepieciešams vairāk vitamīnu, kas ir saistīts ar to, ka viņiem ir lielāka ķermeņa masa, kā arī viņiem ir lielāka fiziskā slodze, tostarp rodas arī stress, kas nelabvēlīgi ietekmē imunitāti. Apotheka.lv interneta aptiekā iespējams atrast visus nepieciešamos vitamīnus, lai vīrietis būtu vesels un stiprs!

Apotheka piedāvātie vitamīni vīriešiem

Gerimax multi energy tabletes – Ikdienas multivitamīnu- minerālvielu kombinēts preparāts ar žeņšeņ un zaļo tēju ilgstošai organisma spēcināšanai un noturīgai ikdienas enerģijai.

Orthomol vital M -   Paredzēts vīriešiem paaugstinātas slodzes apstākļos. Satur nervu sistēmai un enerģijas vielmaiņai būtiskas mikrouzturvielas. Satur magniju un B grupas vitamīnus, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Satur omega-3 taukskābes.

YL daily pak mens -  Produkts paredzēts vīriešiem pie paaugstinātas fiziskās un garīgās slodzes (ekstremālos apstākļos nodarbinātām personām un sportistiem).

Visus šos un vēl daudzus citus vitamīnu kompleksus iespējams atrast Apotheka.lv interneta aptiekā

Kā man iepirkties interneta aptiekā?

Apotheka.lv interneta aptiekā ir ērtas sadaļas, kurās ir iespējams aplūkot visas preces. Piemēram, sadaļu „Vitamīni vīriešiem” iespējams atrast zem lielās sadaļas „Vitamīni”, un visi piedāvātie vitamīni parādīsies saraksta veidā, atliks tikai izvēlēties. Līdz brīdim, kad jūs nospiedīsiet pogu „Apmaksāt”, Iepirkumu grozu var mainīt – papildināt ar jaunām precēm, izņemt no iepirkumu groza preces, kuras vairs nevēlies. Tev nepieciešams arī izvēlēties vienu no piegādes veidiem, kā vēlies saņemt pasūtījumu:

- Jebkurā no 81 Apotheka aptiekām visā Latvijā

- Piegāde ar kurjeru visā Latvijā

- Kādā no Latvijas Pasta nodaļām

- Piegāde uz Pasta staciju

- Ekspress piegāde Rīga -  Ja pasūtījums tiek veikts līdz 12.00, tad  pasūtījums tiks  piegādāts šajā pašā darba dienā. Ekspress piegādi nodrošinam Rīgā. Piegādes maksa Eur 9.00

Vitamīni vīriešiem tiek rekomendēti tādi, kas satur Korejas žeņšeņu, cinku vai B grupas vitamīnus. Korejas žeņšeņs stiprina pilnīgi visu organismu, tajā skaitā arī vīrieša dzimumorgānus. Tieši šī iemesla dēļ vīrietim būtu nepieciešams lietot vitamīnu kompleksus un dažādus uztura bagātinātājus. Savukārt cinks nepieciešams testosterona sintēzei, spermas izveidei. Un visbeidzot B vitamīns. Tas  atbild par ādas, matu saglabāšanu labā stāvoklī, nervu sistēmas funkciju uzturēšanu, kā arī organisma normālu augšanu un  atmiņas saglabāšanu, kā arī citām funkcijām.

Nezinu, kuru vitamīnu kompleksu man izvēlēties

Viena no Apotheka interneta aptiekas priekšrocībām ir tāda, ka šeit iespējams saņemt farmaceita konsultāciju. Konsultācijas sniedz sertificētas farmaceites, kuras atbildēs uz Taviem jautājumiem. Piemēram, ja ir kādas neskaidrības par preparāta nepieciešamību, noteikti uzraksti un farmaceite Tev sniegs profesionālu atbildi.Farmaceits uz Tavu jautājumu atbildēs ne vēlāk kā 24h laikā. Tā ir iespēja ietaupīt laiku. Bieži vien ikdienas steigā mēs neaizdomājamies par savu veselību, bet, ja vitamīnus ir iespējams iegādāties internetā un pat ar piegādi līdz pašām mājas durvīm, iespējams, tas paaugstinās to cilvēku skaitu, kuri izvēlēsies iegādāties vitamīnus un stiprināt savu veselību. Tā ir lieliska iespēja, jo Tev nebūs jāstāv rindā un jāgaida, kamēr apkalpo citus pircējus. Arī no aptieku darba laika Tu vairs neesi atkarīgs, jo Apotheka interneta aptieka strādā visu diennakti. Šeit Tu vari aplūkot un iegādāties vitamīnus un dažādus citus bezrecepšu medikamentus sev vēlamā laikā un vietā!