Mazākas izmaksas un labāks tīrības līmenis ar paklāju servisu

paklāju serviss pie berendsenEsat nomocījies ar to, ka sliktos laika apstākļos, darbavietas telpas visu laiku ir slapjas, lai arī tās tiek atbilstoši slaucītas un mazgātas? Pakalpojums maināmo palkāju serviss, ko sniedz uzņēmums Berendsen būs noderīgs šādā gadījumā. Lietojot šo pakalpojumu biroja grīdas ilgāku brīdi būs tīras un grīdu segums būs efektīvāk pasargātas. Īpaši piemērots maināmo paklāju serviss, kā arī pārējie AS Berendsen piedāvātie pakalpojumi var izrādīties tiešām sliktos laika apstākļos.

Berendsen piedāvātais pakalpojums maināmo paklāju serviss sniedz iespēju, pieliekot mazākas pūles, nodrošināt patīkamāku iznākumu. Paklāju serviss sniedz vairākas priekšrocības:

  • grīdas ilgāk tiks uzturētas tīras;
  • telpu uzkopšanai vajadzēs mazāk pūļu;
  • mazināsies izdevumi telpu uzkopšanai.

Galvenais noteikums paklāju servisa efektivitātei ir: tas necīnās ar netīrumu radīto rezultātu – tā vietā pakalpojums novērš grīdu sasmērēšanu, tādā veidā patiešām palīdzot ietaupīt.

Paklājus serviss ietver vairākus pakalpojumus, piemēram, to iztīrīšana, maināmo paklāju noma, aizvešana un mainīšana. Tāpat Berendsen pakalpojums nozīmē arī, ka maināmie paklāji tiks speciāli apkopti, lai paklāji efektīvāk veiktu atbilstošās funkcijas. Berendsen esošie darbinieki nodrošinās, lai pie jūsu biroja durvīm nepārtraukti būtu maināmie paklāji, kas ir tīri un kuri lieliski no apaviem notīra slapjumu un netīrumus.

patiešām maināmo paklāju noma noderēs, ja līst vai snieg – telpas būs bez slapjiem pleķiem un samazināsies iespēja nokrist. Turklāt lietojot grīdassegu īri nebūs vajadzības uzkopt telpas pēc katra apmeklētāja, arī grīdas būs efektīvāk aizsargātas. Jāteic, ka maināmo paklāju noma nosaka, ka nav jāiegādājas nepieciešamās grīdas segas, šādā veidā jūs varat daudz vairāk samazināt nepieciešamos izdevumus saimnieciskajām vajadzībām.

Atšķirīgiem gadījumiem atbilstoši ir dažāda tipa paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji spēj savākt līdz 5 reizēm vairāk slapjuma nekā sver, tāpēc paklāji lieliski derēs laitainās dienās, savukārt, gumijas paklāji ir paredzēti lielāko gružu notraušanai no apaviem. Pie uzņēmuma Berendsen tiek izīrēti atšķirīgu veidu paklāji: kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, kā arī speciāla dizaina vai izteiksmīgu toņu paklāji atmosfēras nodrošināšanai.

Ienāc mājas lapā Berendsen.lv un piesaki sev nepieciešamo paklāju servisu!